Zabawka

Zabawka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zabawce może mieć wiele znaczeń. Jeśli śniło Ci się, że Dziecko bawi się zabawką lub że Ty bawisz się zabawką to sen taki zapowiada udane życie rodzinne. Taki sen mówi także , że sam masz w sobie coś z dziecka i potrafisz cieszyć się życiem z dziecięcą radością.

Jeśli śniła Ci się porzucona Zabawka lub zabawka, którą nikt się nie bawi to uważaj abyś nie został wykorzystany przez innych.

Oceń sen

Zagrożenie

Zagrożenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zagrożeniu sporo mówi o Twoim poczuciu bezpieczeństwa. Jeśli śniło Ci się, że znajdujesz się w stanie zagrożenia to bardzo prawdopodobne, że borykasz się poczuciem niepewności co do przyszłości, brakiem wsparcia lub jesteś obciążony nadmierną odpowiedzialnością i stresem.

Oceń sen

Zamek

Zamek we śnie znaczenie | Sennik Online

Przyśnił Ci się zamek? Bardzo prawdopodobne, że czekają Cie zmiany związane z miejscem zamieszkania. Zamek we śnie może zapowiadać kupno domu, mieszkania lub przeprowadzkę.

Oceń sen

Ząb

Ząb we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Zęby

Oceń sen

Ziewanie

Ziewanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się Ziewanie to znaczy, że zbyt długo przyjmujesz asekuracyjną postawę życiową i powstrzymujesz się od ryzykownych decyzji, które pozwoliłby Ci ruszyć do przodu po kolejne wyzwania. Ziewanie we śnie symbolizuje przewidywalny i stabilny tryb życia, który stał się dla Ciebie wygodny. Nie takie jest Twoje przeznaczenia. Jeśli śniło Ci się Ziewanie to zacznij działać i ruszaj na głęboką wodę.

Oceń sen

Złoto

Złoto we śnie znaczenie | Sennik Online

Złoto we śnie ma liczne znaczenia. Sennik online również przedstawia wiele interpretacji snu o złocie.

Złoto jako kruszec symbolizuje wysoką wartość, bogactwo, władzę, dobrobyt i pieniądze. Sen o złocie może również charakteryzować cechy człowieka lub relacji międzyludzkich. Jeśli więc widzieliśmy we śnie siebie lub kogoś w otoczeniu złota to możemy interpretować tę postać jako szlachetną, dobrą, bogatą wewnętrznie, hołdującą takim ideałom jak Miłość i rodzina.

Złoto to także atrybut powodzenia finansowego, dlatego też każdy kto śni o tym, że znalazł Złoto może spodziewać się, że sprawy w jego życiu przyjmą pozytywny bieg zmierzając w kierunku dobrobytu a nawet bogactwa.

Oceń sen

Zmarznięta

Zmarznięta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny, w których pojawia się poczucie marznięcia są domeną kobiet, które charakteryzuje brak poczucia miłości i bezpieczeństwa w związku. Jest to tak zwane zjawisko emocjonalnego chłodu – brak ciepłych uczuć i codziennych czynności wzmacniających siłę związku powoduje, że u niektórych kobiet mogą pojawiać się sny, w których marzną. Jak łatwo się domyślić wyrażają one chęć bycia blisko kogoś, kto zapewni opiekę i wleje choć trochę emocjonalnego ciepła w życie takiej osoby.

Oceń sen

Zwierzęta

Zwierzęta we śnie znaczenie | Sennik Online

Zwierzęta we śnie mają bardzo silną symbolikę. W zależności od tego jakie Zwierzę Ci się śniło w taki sposób możesz odczytać swój sen. Ogólnie zwierzęta symbolizują życie i energię świata. Na przykład zwierzęta domowe powiązane z człowiekiem mogą symbolizować wartości ważne dla człowieka w życiu rodzinnym i towarzyskim : pies-przyjaźń, kot- fałsz, koń pomoc i wsparcie, Owca – głupotę, baranek ? czystość, osioł – upartość. Leśne zwierzęta sporo mówią o cechach człowieka w pracy i interesach: lis to spryt, sowa – mądrość, sarna – spolegliwość, lew- siła . Ptaki często odnoszą się do spraw duchowych jako że żyją na granicy nieba i ziemi. Natomiast wszelkie Insekty i Robaki mogą utożsamiać nasze wady lub sprawy wstydliwe do których nie chcemy się przyznać i wolimy je Ukryć przed światem

Oceń sen

Zabytki

Zabytki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Zabytki to spodziewaj się, że wiele się będzie działo. Zbytki we śnie zapowiadają, że Twoje życie się wzbogaci o wiele doświadczeń. Zakosztujesz upadków i wzlotów, ale niezależnie od tego co będzie się działo, ze wszystkich przeżyć wyciągniesz naukę na przyszłość.

Oceń sen

Zakładnik

Zakładnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Zakładnik to może to oznaczać, że Twoi bliscy ? Rodzina bądź partner ma cieżkie życie z Tobą. Może to być spowodowane Twoim trudnym charakterem, wysokimi wymaganiami lub zazdrością, która ogranicza bliską Ci osobę.

Oceń sen