Żagiel

Żagiel we śnie znaczenie | Sennik Online

Żagiel we śnie to zapowiedź pozytywnego rozwoju sytuacji, która od dłuższego czasu znalazła się w stanie stagnacji.

Oceń sen

Żywopołot

Żywopołot we śnie znaczenie | Sennik Online

Żywopłot we śnie mówi, że jeśli odseparujesz się od toksycznych osób poczujesz ulgę i będziesz się skupiać na ważnych dla Ciebie sprawach.

Oceń sen

Żniwa

Żniwa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żniwach zapowiada Awans i objęcie stanowiska na którym, będziesz zarządzać dużą grupa pracowników. Żniwa we śnie zapowiadają jednak nie tylko przyjemności związane z awansem takie jak poprawa pozycji społecznej i większe wynagrodzenie ale przypominają także o odpowiedzialności za podwładnych.

Oceń sen

Żółw

Żółw we śnie znaczenie | Sennik Online

Żółw we śnie to symbol ochrony i siły. Sen o żółwiu mówi Ci, że niedługo masz być jak to zwierzątko – na zewnątrz ma ono skorupę, która je chroni a pod skorupą ma miękki brzuch. Jeśli śnił Ci się żółw to pamiętaj, że niedługo możesz Znaleźć się w sytuacji gdzie będziesz musiał uzbroić się w „skorupę” i wykazać się odpornością i silnym charakterem ale będziesz musiał również pokazać „miękki brzuch” – iść na kompromisy i wykazać się łagodnością w działaniu.

Pamiętaj, że żółw to istota, która zawsze ma swój Dom ze sobą. Dlatego też sen o żółwiu, który przytrafia się osobom mieszkającym np. za granicą lub tym, którzy zmienili miejsce zamieszkania przypomina aby dbać o „wewnętrzny dom” – aby dbać o swoje otoczenie i starać się stworzyć sobie bezpieczne miejsce do życia, nawet jeśli jest ono tymczasowe.

Oceń sen

Żebra

Żebra we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Żebro

Oceń sen

Żołędzie

Żołędzie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żołędziach zapowiada zakończenie pewnego etapu w życiu. Jeśli śni Ci się, że zbierasz żołędzie to spodziewaj się, że będziesz zbierać Owoce swojej pracy, zostaniesz wynagrodzony za wysiłki. Jeśli śnią Ci się zgniłe żołędzie to może spotkać Cię rozczarowanie – Twoje oczekiwania lub plany mogą się nie spełnić.

Oceń sen

Żuk

Żuk we śnie znaczenie | Sennik Online

Żuk we śnie to bardzo dobry symbol. Sen o żuku często przytrafia się osobom zdolnym i silnym, które dobrze sprawdzają się w jakiejś dziedzinie życia. Sen o żuku mówi o tym aby kontynuować to, w czym jest się dobrym i dzięki temu osiągać sukcesy.

Oceń sen

Żebrać

Żebrać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żebraku lub o żebraniu odzwierciedla nasze Lęki o sytuację finansową. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym jesteś żebrakiem lub widziałeś żebraka, to prawdopodobnie obawiasz się biedy lub tego, że Twoja sytuacja materialna może być niepewna w najbliższym czasie. Tego typu sen jest na szczęście tylko odzwierciedleniem obaw a nie zapowiedzią realnych problemów. Nawet jeśli będziesz mieć trudności materialne to przejdziesz przez nie obronną ręką dzięki swojej zaradności i zapobiegliwości.

Oceń sen

Żołnierz

Żołnierz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żołnierzu lub byciu żołnierzem jest domeną mężczyzn. Postać żołnierza często kojarzona jest z pojęciem siły, a nawet przemocy. Śni się zazwyczaj mężczyznom przywiązującym dużą uwagę do siły swojego ciała.

Żołnierz może śnić się też osobom spotykającym się na co Dzień z przemocą domową. W takich przypadkach jest symbolem porządku i chęci uporządkowania domowego życia. W takich przypadkach żołnierz we śnie pojawia się najczęściej w snach kobiet, najczęściej ofiar domowej przemocy.

Sen o żołnierzu może się przytrafiać mężczyznom zdecydowanym lub nawet władczym i apodyktycznym. W snach takich osób żołnierz we śnie pojawia się jako symbol szybkiego i zdecydowanego działania, które jest obrazem tego w jaki sposób dana osoba chce podejmować decyzje.

Oceń sen

Żuraw

Żuraw we śnie znaczenie | Sennik Online

Żuraw we śnie jako ptak symbolizuje przede wszystkim duchową sferę człowieka, która jest jego łącznikiem pomiędzy niebem a ziemią. Sen o żurawiach często przytrafia się osobom, które nie do końca twardo stąpają po ziemi, lubią zatapiać się w świat swoich fantazji i mają sentymentalne usposobienie. Sen o żurawiu mówi o tym, że śniący w danym momencie ma właśnie takie nastawienie do życia i stara się uciec w świat swoich marzeń i pragnie porzucić prozę życia.

Oceń sen