Test ciążowy

Test ciążowy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online

mówi, że

test ciążowy we śnie

może mieć kilka interpretacji. Test ciążowy we śnie kobiety, która podejrzewa, że może być w ciąży, jest naturalnym odzwierciedlenie jej przemyśleń, nadziei lub obaw. W takim wypadku sen o teście ciążowym ma neutralny wydźwięk i jest odbiciem tego co aktualnie zaprząta myśli śniącej kobiety.

Jeśli kobiecie, która nie myśli o tym, że mogłaby być w ciąży

śni się test ciążowy

to prawdopodobnie podświadomie weryfikuje swojego partnera jako potencjalnego ojca. Jeśli kobieta we śnie wykonuje Test ciążowy i z niepewnością czeka na jego wynik, to być może w rzeczywistym życiu nie do końca czuje się bezpieczna przy swoim mężczyźnie lub czuje, że nie jest on dla niej dostatecznym oparciem.

Według

sennika online

sen o teście ciążowym, który przytrafia się kobiecie nie będącej w stałym związku może być zwiastunem niespodzianek w życiu uczuciowym. Nie należy bynajmniej interpretować takiego snu jako zapowiedzi zajścia w ciążę a raczej jako zwiastun zawarcia znajomości, która może przerodzić się w Romans lub stały związek.

Mężczyzna, który

śni o teście ciążowym

prawdopodobnie nosi w sobie obawy, że nie sprosta wymaganiom otoczenia – może to dotyczyć zarówno jego partnerki jak i rodziny czy znajomych. Sen o teście ciążowym, choć rzadko przytrafiający się mężczyznom, obrazuje Lęk przed byciem ocenianym i krytykowanym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *