Tłuc szkło

Tłuc szkło we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się Potłuczone szkło lub, że tłuczesz szybę to być może w niedługiej przyszłości będziesz zmuszony do tego aby zrobić coś, co nie jest zgodne z twoim sumieniem. Strzeż się sytuacji, w której ktoś będzie Cię nakłaniał do oszustwa lub defraudacji, ponieważ poniesiesz poważne konsekwencje swojego działania.

Oceń sen

Trawa

Trawa we śnie znaczenie | Sennik Online

Trawa we śnie zapowiada odrodzenie się radości w sercu śniącego! Jeśli miałeś sen o trawie to będziesz mieć niedługo przypływ optymizmu i poczujesz, że kochasz „cały świat” – a to dlatego, że i świat będzie Kochać Ciebie! Jeśli przytrafił Ci się sen o trawie to pamiętaj, że zwłaszcza w sprawach zawodowych i organizacyjnych, będą pojawiać się okoliczności, które będą sprzyjać załatwianiu różnych spraw. Na Twojej ścieżce będą pojawiać się pomocni Ludzie a problemy będziesz rozwiązywać z łatwością.

Oceń sen

Trzewiki

Trzewiki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, ze chodzisz w trzewikach to w najbliższym czasie będziesz czuć lekkość bytu, problemy wydadzą Ci się błahe, z łatwością będziesz stawiać czoła problemom.

Oceń sen

Tynk

Tynk we śnie znaczenie | Sennik Online

Tynk we śnie odnosi się do spraw mieszkaniowych. Jeśli śniło Ci się, że tynkujesz to znaczy, że szykujesz się do zmiany domu lub mieszkania. Jeśli śnił Ci się piękny czysty Tynk to czeka Cie remont. Odpadający stary Tynk nie wróży nic dobrego, czekają Ci problemy mieszkaniowe ? być może będziesz zmuszony do opuszczenia dotychczasowego lokum, możesz też spodziewać się niechcianego lokatora.

Oceń sen

Tajfun

Tajfun we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tajfunie może być zwiastunem pechowych wypadków

Oceń sen

Tchórzostwo

Tchórzostwo we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tchórzostwie sporo mówi o Twojej sferze emocjonalnej i o tym jak postępujesz w związkach. Jeśli śniło Ci się, że jesteś tchórzem, to prawdopodobnie braci własnej inicjatywy i czekasz na działania drugiej strony. Możesz mieć też skłonności do wycofywania się w trudnych sytuacjach przez co nie potrafisz zbudować więzi z drugą osobą ani obdarzyć jej poczuciem bezpieczeństwa.

Oceń sen

Tonący statek

Tonący statek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tonącym statku często przytrafia się osobom, które są w trudnej sytuacji emocjonalnej, przechodzą zmiany które mogą doprowadzić je do załamania nerwowego. Tonący statek oznacza destrukcję uczuciową, ale jednocześnie symbolizuje „zatopienie” pewnych emocji po to aby zrobić miejsce dla nowych.

Oceń sen

Tron

Tron we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o tronie to spodziewaj się, że w najbliższym czasie będziesz cieszyć się szacunkiem i autorytetem. Szczególnie jeśli we śnie siedziałeś na tronie – inni będą Liczyć się z Twoim zdaniem i decyzjami. Jeśli we śnie widziałeś kogoś znajomego na tronie, to znak, że możesz zaufać tej osobie – warto wysłuchać jej rad ponieważ przyniosą Ci korzyści w przyszłości.

Oceń sen

Turcja

Turcja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Turcji to ostrzeżenie przed utratą majątku. Jeśli śniło Ci się, że podróżujesz po Turcji nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji, które mogłyby doprowadzić do strat materialnych.

Oceń sen