Narkoman

Narkoman

Narkoman we śnie znaczenie | Sennik Online

Narkoman

Według sennika online Narkoman we śnie zapowiada rozczarowanie i cierpienie, które możesz przynieść swojej rodzinie. Jeśli śniło Ci się, że jesteś narkomanem to być może postąpisz w sposób, który zwiedzie zaufanie najbliższych. Może się to wiązać z oszustwem, kłamstwem lub zdradą wynikająca z Twoich słabości. Czyny, których się dopuścisz będą niestety nieodwracalne i wyrządzone krzywdy zapamiętane.

Zostając narkomanem we śnie lub dowiadując się, że ktoś bliski mężowi lub synowi ma takie problemy – ostrzeżenie dla śpiącego. Może nadchodzić okres porażki w pracy, stagnacja w projektach. Teraz jest czas, aby być bardziej ostrożnym. Konieczne jest unikanie konfliktów, szczególnie z tymi, którzy są w stanie poważnie zaszkodzić.

Zobaczyć uzależnionego od narkotyków we śnie – sen przepowiada przyszłe nieprzyjemne zmiany w życiu. Dlatego musimy nastawić się na to w taki sposób, aby odpowiednio oprzeć się im i znaleźć sposób na wyjście z tej sytuacji.

Dlaczego śnisz o byciu narkomanem? To może być sygnał, że śpiący jest zbytnio uzależniony od czyjejś opinii. Czy śniło Ci się znalezienie narkotyków? Wizja zapowiada oszustwo. Odmawianie narkotyków – zgodnie z sennikiem online, oznacza to podjęcie właściwej, zrównoważonej decyzji w jakiejś ważnej sytuacji.

Widzieć siebie we śnie nadużywających substancji narkotykowych – jest to zapowiedź dla śpiącego o zbliżającym się niekorzystnym etapem w życiu. Twój rzeczywisty świat jest tak wygodny i komfortowy, że może zostać wkrótce zdradziecko zniszczony przez zdradę bliskiej Ci osoby. Interpretacja snów online ostrzega: bądź bardziej przyziemny w codziennym życiu oraz nie daj się ponieść fantazjom, ponieważ rozczarowanie może być katastrofalne.

Dlaczego śni się nam, że nasza ukochana druga połówka nadużywa narkotyków? Na arenie biznesowej mogą wystąpić przeszkody – pozornie udane projekty oraz plany mogą nas wkrótce zawieść. Jeszcze raz przemyśl w jaki sposób zamierzasz je wcielić w życie, bo być może nie zauważyłeś jeszcze niektórych, ale bardzo ważnych szczegółów. Poza sferą kariery zawodowej, może to oznaczać też zbliżający się konflikt z przyjaciółmi.

Oceń sen

Nabrzmieć

Nabrzmieć we śnie znaczenie | Sennik Online

Nabrzmieć we śnie to kumulować w sobie niepotrzebne złe emocje na jawie. Jeśli przytrafił Ci się taki sen, w którym widzisz siebie jako osobę nabrzmiałą to być może masz problem z tym aby oczyszczać swoje wnętrze i pozbywać się złej energii.

Oceń sen

Naklejka

Naklejka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przyśniła Ci się Naklejka to znaczy, że powinieneś wyciągnąć rękę na zgodę do przyjaciela, z którym masz konflikt, wówczas Wasza przyjaźń odżyje na nowo.

Oceń sen

Nawrócić się

Nawrócić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Nawrócenie we śnie jest pojęciem ściśle łączącym się z religią i duchowością i używane jest zazwyczaj do określenia powrotu na właściwą, dobrą drogę. Sen o nawróceniu może przytrafić się osobom religijnym, które uczyniły w ostatni czasie coś złego i bardzo tego żałują oraz odczuwają w związku z tym spore wyrzuty sumienia. W takich przypadkach sny o nawróceniu związane są z chęcią cofnięcia czasu i zmiany dokonanych czynów.

Nawrócenie może śnić się też osobom cierpiącym, które zaczynają myśleć o swoim rozwoju religijnym i/lub duchowym, aby poradzić sobie z przeżywanymi problemami. W takich przypadkach sen o nawróceniu może być połączony z wizją kościoła lub znanych autorytetów, które „wzywają” do wejścia na lepszą drogę.

Nawrócenie może śnić się też osobom, które same siebie postrzegają jako dobre i postępujące właściwe, pragnące jednocześnie, aby ich bliskie osoby np. partner/partnerka weszły na właściwą drogę.

Oceń sen

Nieznajomy

Nieznajomy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nieznajomej osobie zapowiada, że niedługo spotkasz kogoś, kto zupełnie zmieni Twoje życie.

Oceń sen

Nadzieje

Nadzieje we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Nadzieja

Oceń sen

Nałożyć do pieca

Nałożyć do pieca we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Ci się, że nakładasz do pieca to spodziewaj się nietrafionej inwestycji.

Oceń sen

Niebieska suknia

Niebieska suknia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że nosisz niebieską suknię spodziewaj się platonicznego uczucia, które może nie rozwinąć się w kierunku stałego związku. Niebieska suknia we śnie może zapowiadać, że zauroczysz lub nawet zakochasz się w kimś, komu z pewnych powodów nie będziesz w stanie okazać uczucia. Sen, w którym nosisz niebieską suknię zapowiada niespełnioną miłosć i tęsknotę, za tym co niepoznane i niedopełnione. Brak „happy end-u” może wynikać z tego, że osoba, którą darzysz uczuciami jest z kimś lub Ty jesteś w związku, którego nie potrafisz zakończyć. Nie mogąc podjać wyboru postawisz na pasywną postawę co może sprawić, że obiekt Twoich uczuć nie dowie się o nich. Kobieta, która śni o niebieskiej sukni może być też zbyt nieśmiała i delikatna, aby podjąć inicjatywę lub nawet dać znać o swoich uczuciach. Niebieska suknia we śnie zapowiada więc emocjonalne i uczuciowe uniesienia, które nie spłenią się w realnym życiu.

Analogicznie, mężczyzna, który śni o kobiecie w nieieskiej sukni może spodziewać się, że ktoś potajemnie darzy go sympatią lub głębszym uczuciem. Jeśli mężczyzna śni o tym, że rozbiera kobietę z niebieskiej sukni to znak, że platoniczne uczucie, którym darzy tę kobietę nie ma przyszłości i może przynieśc rozczarowanie.

Oceń sen

Nóż

Nóż we śnie znaczenie | Sennik Online

Nóż we śnie jest zarówno symbolem zdrady, jak i skłonności psychopatycznych. Jeśli śni Ci się, że ktoś dźga Ciebie nożem, lub to Ty zabijasz nim drugą osobę, może to być próbą wyparcia przeżywanej winy odczuwanej na skutek oszukania bliskiej osoby, lub zatajenia przed nim jakiegoś wydarzenia.

Sen o nożu przytrafia się również osobom wyzutym z emocji, chłodnym i bardzo racjonalnie podchodzącym do rzeczywistości. Takie osoby przejawiają chęci dominowania nad innymi i często ku temu dążą wbrew opinii większości otaczających ich ludzi, którzy uważają ich za sympatycznych, pełnych energii ludzi. Takie osoby mogą być tzw. cichymi psychopatami, którzy swoje plany zdobycia władzy nad innymi przeprowadzają w sobie tylko znany sposób, a robią to głównie poprzez wykorzystania zaufania lub ciepłych emocji jakimi darzą ich inni ludzie.

Ostatnim znaczeniem snu o nożu może być próba przecięcia „nici” relacji z bliską osobą. Potrzeba zakończenia jakiejś znajomości może nie być na co Dzień odczuwana w silny sposób, lub może być wypierana poprzez automatyczne poczucie winy jakie się z takimi myślami łączy, jest jednak ważnym sygnałem by zastanowić się nad ewentualnym zakończeniem danej znajomości.

Oceń sen

Nagość

Nagość we śnie znaczenie | Sennik Online

Nagość, w zależności od tego w jaki sposób się śni, może mieć wiele znaczeń.

Nagość we śnie powiązana z poczuciem w wstydu np. kiedy we śnie stoimy nago przed innymi ludźmi może oznaczać, że jest coś co chcielibyśmy ukryć. Może to być coś czego się wstydzimy lub czego nie lubimy w sobie i nie chcemy aby dostrzegli to w nas inni.

Nagość wyrażona w zmysłowy sposób, o zabarwieniu erotycznym odzwierciadla głęboką świadomość seksualności śniącego. Erotyczna Nagość często pojawia się w snach osób będących w namiętnych związkach, przeżywających romans, lub osobom, które tęsknią za zmysłowością i cielesnością.

Jeśli mężczyzna śni o nagiej kobiecie, którą zna, to jego sen może odzwierciedlać podświadomy pociąg do niej. Sen o nagiej nieznajomej w przypadku mężczyzny odzwierciedla jego tęsknotę na zmianami w sferze seksualnej.

Kobieta widząca we śnie nagą pomarszczoną postać prawdopodobnie boi się, że z wiekiem straci dobry wygląd.

Oceń sen