Łagodne fale

Łagodne fale we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o łagodnych falach mówi, że bardzo łatwo poradzisz sobie w skomplikowanej sytuacji towarzyskiej.

Oceń sen

Łaźnia

Łaźnia we śnie znaczenie | Sennik Online

Łazienka lub łaźnia we śnie oznacza miejsce oczyszczenia. Jeśli miałeś sen, że znajdujesz się w łaźni to spodziewaj się wewnętrznego oczyszczenia i poczucia ulgi.

Oceń sen

Łuk

Łuk we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen, w którym pojawił się łuk to znaczy, ze jesteś osobą, która potrafi wyznaczać sobie cele i konsekwentnie do nich dąży. Jeśli śnił Ci się łuk to prawdopodobnie właśnie jesteś w takim momencie życia, że dążysz do spełnienia swojego postanowienia. Sen o łuku zapowiada sukces, który osiągniesz dzięki swojej wytrwałości i determinacji.

Oceń sen

Łajdak

Łajdak we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o łajdaku zwiastuje kłopoty sercowe. Bez względu na to, czy łajdak śnił się kobiecie czy mężczyźnie oznacza on rozczarowanie i złamane serce.

Oceń sen

Łąka

Łąka we śnie znaczenie | Sennik Online

Łąka we śnie jest symbolem sielanki, beztroski i chęci zrelaksowania się. Pojawiać się może w snach w czasie przeżywanego stresu lub chęci ucieczki od codziennie prowadzonego życia. Sen o łące może też pojawiać się u ludzi pracujących na co Dzień pod presją czasu, którzy w związku z wykonywaną pracą odczuwają duży dyskomfort.

Łąka we śnie jest też symbolem sielskiego, wiejskiego życia, z dala od problemów, które wiążą się z życiem w większej aglomeracji. Jeśli na co Dzień odczuwasz Zmęczenie życiem wśród tłumów ludzi, śniąca się łąka może symbolizować Twoje pragnienie wyrwania się z dusznego dla Ciebie trybu życia.

Oceń sen

Łupież

Łupież we śnie znaczenie | Sennik Online

Łupież we śnie mówi, że chciałbyś Ukryć przed otoczeniem swoje wady i słabości. Sen o łupieżu przedstawia Ci twój brak akceptacji i miłości do siebie, chęć bycia inną osobą i Lęk przed tym, że inni mogą dostrzec kim jesteś na prawdę. Jeśli śniło Ci się, że masz łupież i że nie czujesz się z tym dobrze to Znak aby popracować nad tym aby polubić samego siebie – wówczas inni też Cię zaakceptują.

Oceń sen

Łańcuch

Łańcuch we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o łańcuch jest symbolem zniewolenia lub ograniczenia człowieka. W ten sposób ukazywany jest od początku istnienia cywilizacji i kultury.

Jeśli śni Ci się łańcuch, szczególnie jeśli jesteś nim związany/a, oznaczać to może, że na co Dzień czujesz się przez coś zniewolony/a – może to być partner/ka, praca zawodowa, bliskie osoby, miejsce zamieszkania, własna ambicja itd. Jeśli sen o łańcuchu powtarza się, Czas usiąść i spokojnie pomyśleć o tym, co może być jego źródłem, o tym co w Twoim życiu powoduje, że czujesz się zniewolony/a.

Łańcuch może we śnie również przygniatać człowieka do ziemi lub spowalniać jego ruchy. W takim przypadku sen oznacza poczucie zahamowania w życiu osobistym lub/i zawodowym. Takie sny są ściśle związane z poczuciem niezrealizowania się zawodowo, towarzysko itp. Rozwiązanie tych problemów najprawdopodobniej spowoduje ustąpienie snów.

Oceń sen

Łobuz

Łobuz we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się łobuz to uważaj na niebezpieczne osoby w Twoim otoczeniu. Są wokół Ciebie ludzie, którym nie możesz ufać.

Oceń sen

Łuski rybie

Łuski rybie we śnie znaczenie | Sennik Online

Łuski rybie we śnie zwiastują dostatek i hossę finansową. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym znajdujesz rybie łuski to spodziewaj się nieoczekiwanego wzbogacenia.

Oceń sen

Łapać

Łapać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen, w którym kogoś lub coś łapiesz to spodziewaj się, że już niedługo przyjdzie Ci do Głowy pomysł, który warto wcielać w życie.

Oceń sen