Jagody

Jagody we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Ci się sen o jagodach to spodziewaj się, że ktoś będzie próbował Cię oczernić.

Oceń sen

Jesień

Jesień we śnie znaczenie | Sennik Online

Mocno symboliczny sen odnoszący się do przemijania i zmierzchu życia. Sen o jesieni ma refleksyjny ale jednocześnie optymistyczny charakter. Bez względu na to, w jakim wieku jest osoba śniąca o jesieni, czeka ją odpoczynek i zasłużona chwila oddechu o trudów życia.

Jeśli kobieta śni o jesieni, to być może obawia się przemijania, utraty urody i zdrowia.

Oceń sen

Jarosz

Jarosz we śnie znaczenie | Sennik Online

Jarosz we śnie może symbolizować skłonność do oszczędzania, która z czasem może się przerodzić w nadmierne skąpstwo. Jeśli śniło Ci się, że jesteś jaroszem choć na jawie nim nie jesteś, przemyśl, czy nie przesadzasz z materialnym podejściem do życia.

Oceń sen

Jeść wiśnie

Jeść wiśnie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli jadłeś wiśnie we śnie spodziewaj się kłótni.

Oceń sen

Jąkanie

Jąkanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o jąkaniu to ostrzeżenie przed stratami finansowymi, być może zostaniesz okradziony lub poniesiesz starty przez nieostrożne decyzje. Uważaj aby nie wejść w spółkę z nieuczciwą osobą, nie inwestuj pochopnie swoich oszczędności.

Oceń sen

Jubileusz

Jubileusz we śnie znaczenie | Sennik Online

Jubileusz we śnie odnosi się do spraw przeszłych, których wydźwięk pojawi się w naszym obecnym życiu. Sen o jubileuszu może zapowiadać spotkanie z kimś, kogo spotkaliśmy w dzieciństwie a nawet z dawną miłością. Jeśli śni ci się, że obchodzisz jubileusz, to być może przeżyjesz na nowo emocje związane z wydarzeniami z twojej przeszłości.

Oceń sen

Jaguar

Jaguar we śnie znaczenie | Sennik Online

Jaguar we śnie zapowiada rywalizację na polu zawodowym.

Oceń sen

Jeść

Jeść we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o jedzeniu może mieć wiele znaczeń w zależności od tego co jemy we śnie. Niemniej jednak Jedzenie jako takie, we śnie można rozumieć jako zbieranie owoców swoich działań. Jeśli ciężko pracowałeś lub starałeś się o coś, to pewnie niedługo zobaczysz efekty swoich działań.

Oceń sen

Jezioro

Jezioro we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się jezioro, to znaczy że powinieneś uważać na swoje finanse. Sen o jeziorze ostrzega przed podejmowaniem pochopnych decyzji materialnych. W najbliższym czasie musisz mieć Oczy dookoła Głowy ponieważ, niespodziewana katastrofa może zaskoczyć cię w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli planujesz inwestycje lub Wejście w spółkę zachowaj wszelkie środki ostrożności, ponieważ możesz stracić swój Majątek wskutek nie przemyślanych decyzji.

Topić się w jeziorze

– sen o topieniu odzwierciedla często głębokie problemy emocjonalne lub nawet depresję. Zdecydowanie symbolizuje trudności w radzeniu sobie z własnymi uczuciami i emocjami. Przytrafia się osobom, które przeżywają rozstanie, utratę pracy lub inną poważna zmianę w życiu, z którą nie potrafią się pogodzić. Osoba, która często topi się we śnie, powinna zastanowić się czy jej problemy nie są na tyle poważne, że powinna poszukać wsparcia i pomocy, ponieważ przedłużające poczucie bezsilności i pozostawanie w stanie beznadziei może prowadzić do poważnej depresji.

Pływać w jeziorze

– jeśli śni ci się, że pływasz w jeziorze, to być może dzięki twojej wrodzonej ostrożności i intuicji, uda ci się uniknąć problemów finansowych

Spokojna tafla jeziora

– łagodna tafla jeziora we śnie odzwierciedla dobrobyt i stabilizację materialną obecną w twoim życiu. Jeśli śni ci się, że patrzysz na taflę jeziora to być może twojemu codziennemu życiu towarzyszy niepokój o majątek i utrzymanie statusu społecznego

Oceń sen