Hamburger

Hamburger we śnie znaczenie | Sennik Online

Hamburger we śnie to pozytywny znak, zapowiada dobrą passę i powodzenie w realizacji planów. Jeśli śniło Ci się, że jesz hamburgera to już niedługo będziesz się cieszyć wynikami swoich działań, będziesz mógł ?skonsumować? Owoce swojej pracy.

Oceń sen

Hermafrodyta

Hermafrodyta we śnie znaczenie | Sennik Online

Hermafrodyta we śnie symbolizuje osobę, która nie wie czego chce w miłości i nie potrafi się do końca otworzyć na drugą osobę. Hermafrodyta w Twoim śnie może wyjaśniać źródło braku porozumienia w związku ? bardzo prawdopodobne, że nie potrafisz w pełni zaufać ani w pełni się oddać drugiej osobie przez co Twoim związkom może brakować głębi emocjonalnej.

Oceń sen

Hrabia

Hrabia we śnie znaczenie | Sennik Online

Hrabia we śnie to symbol luksusu i dobrobytu. Jeśli śnił Ci się Hrabia lub że jesteś hrabią to spodziewaj się powodzenie w sferze finansów. Twoja sytuacja materialna znacznie się poprawi, dzięki czemu bedziesz posiadac więcej niż potrzebujesz.

Oceń sen

Harcerz

Harcerz we śnie znaczenie | Sennik Online

Harcerz we śnie ostrzega aby działać z rozsądkiem i twardo stąpać po ziemi. Osoba której śnił się Harcerz może wkrótce Znaleźć się w sytuacji, wymagającej racjonalnego działania i mądrych decyzji.

Oceń sen

Hipopotam

Hipopotam we śnie znaczenie | Sennik Online

Hipopotam we śnie ostrzega przed pozornie łagodnymi ludźmi, którzy mogą niedługo przysporzyć nam kłopotów.

Oceń sen

Huta

Huta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o hucie to zapowiedź ciężkiej pracy ponad Twoje siły, która przyniesie niewielkie korzyści, niewspółmierne do włożonego wysiłku.

Oceń sen

Hak

Hak we śnie znaczenie | Sennik Online

Hak we śnie może zwiastować zatrzymanie pewnych procesów, niepomyślne zakończenie spraw, stagnację i negatywne zakończenie ważnych dla Ciebie rzeczy.

Oceń sen

Heban

Heban we śnie znaczenie | Sennik Online

Heban we śnie zapowiada, że Uda Ci się wreszcie odnaleźć sens życia i właściwą drogę. Sen o hebanie mówi, że zdefiniujesz swoje oczekiwania co do przyszłości dzięki czemu odzyskasz energię do działania.

Oceń sen

Hokej na lodzie

Hokej na lodzie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się hokej na lodzie to spodziewaj się pomyślnego zakończenia Twoich problemów. Nawet jeśli aktualnie niektóre Twoje sprawy się komplikują to już niedługo wyjdziesz na prostą.

Oceń sen

Hamlet

Hamlet we śnie znaczenie | Sennik Online

Hamlet we śnie może symbolizować rozterki i brak zdecydowania w kwestii wyboru drogi życiowej przez śniącego.

Oceń sen