Histeria

Histeria we śnie znaczenie | Sennik Online   Histeria jako pojęcie psychologiczne jest określeniem stanu, w którym występuje nadmierna emocjonalność, płaczliwość i demonstracyjność zachowań. Dlatego też sny o histerii mogą być przedstawieniem tego, co z osobą dzieje się na co dzień. Jeśli zdarza Ci się przesadnie okazywać swoje uczucia, wykrzykiwać różne rzeczy pod wpływem emocji, by potem żałować ich wypowiedzenia sny te mogą przedstawiać Twoją osobę. Dotyczy to również osób, które przejawiają zachowania związane z tzw. huśtawką emocjonalną czyli popadaniem w skrajne i zmienne nastroje i emocje. Histeria we śnie może być przejawem również innych...

Hełm

Hełm we śnie znaczenie | Sennik Online Hełm widziany we śnie to ostrzega abyś działał rozważnie i nie podejmował nieprzemyślanych decyzji. Hełm symbolizuje ochronę, której możesz potrzebować aby uniknąć kłopotów.

Honory

Honory we śnie znaczenie | Sennik Online Jeśli śniło Ci sie, że odbierasz honory to spodziewaj się, że niedługo zostaniesz doceniony za swoje działania. Jeśli widzisz we śnie znaną Ci osobę odbierającą honory to uważaj no kogoś, kto chce przypisać sobie Twoje zasługi.

Handel

Handel we śnie znaczenie | Sennik Online Sny ze scenami kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów "materialistycznych" i są domeną mężczyzn. Mogą być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie. Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem. Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia...

Hiena

Hiena we śnie znaczenie | Sennik Online Sen o hienie wyraża Twój Lęk przed agresywnymi ludźmi. Jeśli tacy znajdują się w twoim otoczeniu i na co Dzień się z nimi spotykasz to sen o hienie sugeruje, że powinieneś przyjąć asertywną postawę wobec tych osób. Nie możesz się wycofywać natomiast powinieneś stawić czoła i wykazać się odwagą.
1 z 17123...