Grać w warcaby

Grać w warcaby we śnie znaczenie | Sennik Online Jeśli śniło Ci się, ze grasz w Warcaby to znaczy, że przeznaczasz swój Czas i energię na działania, które nie wniosą wiele do Twojego życia. Sen o graniu w Warcaby mówi, że Twoje wysiłki nie zostaną wynagrodzone ani uznaniem ani pieniędzmi.

Głaskanie

Głaskanie we śnie znaczenie | Sennik Online Sen o głaskaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś głaszczesz lub że, ktoś głaszcze Ciebie to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem.

Gotować

Gotować we śnie znaczenie | Sennik Online Sen o gotowaniu zapowiada, że niedługo będziesz zbierać Owoce swoich starań. Ponieważ jesteś osobą, która dba o swoich bliskich i o siebie, nawet w trudnych czasach będzie Ci się dobrze powodzić.

Gałązka wiśni

Gałązka wiśni we śnie znaczenie | Sennik Online Gałązka wiśni we śnie zapowiada, że możesz spodziewać się końca problemów, zwłaszcza jeśli przeżywasz smutek lub ból związany z rozłąką - Gałązka wiśni zapowiada koniec rozpaczy.

Grób

Grób we śnie znaczenie | Sennik Online Sen o grobie to oraz naszych lęków związanych ze śmiercią. Grób jest symbolem śmierci, w kulturze i życiu codziennym przywoływany jest w celu uświadomienia i ukazania jak strasznym i nieodwołalnym wydarzeniem jest zakończenie ludzkiego życia. Grób pojawiający się we śnie jest więc przede wszystkim wyparciem naszego strachu przed śmiercią, ale również naszych obaw i niepewności o to, co dzieje się po śmierci. Sen o grobie może się pojawiać u osób, które ostatnio w sposób szczególny otarły się o doświadczenie śmierci, co wywołało w nich strach, który pojawia się...
1 z 9123...