Furia

Furia

Furia we śnie znaczenie | Sennik Online

Furia

Sen o furii odzwierciedla tłumioną złość. Śniący nie mogąc wyładować się w realnym życiu odreagowuje we śnie. Jeśli śniło Ci się, że wpadłeś w furię to zastanów się, czy przypadkiem nie cierpisz z powodu nie wyładowanej złości – kumulowanie w sobie negatywnych emocji może poskutkować tym, że wybuchniesz w najmniej odpowiednim momencie.

Sen oczywiście zawsze można zinterpretować na wiele sposobów. Interpretację snu w którym widzimy furie należy rozpocząć od analizy tego kto był w tej furii.

  • Byłeś lub byłaś to Ty? (Sam marzyciel?) – może to oznaczać, że wewnętrzne frustracje znajdą ujście w rozmowie z bliskimi. Niestety może się to źle skończyć, na przykład kłótnią
  • Była to Twoja żona? Może to oznaczać, że gdzieś po głowie chodzą Ci myśli o rozwodzie, jakieś wątpliwości. Może to również oznaczać, że jesteś gotów zdradzić ukochaną osobę.
  • Widzisz w furii kogoś bliskiego? Może to oznaczać, że niedługo czeka Cię jakaś kłótnia, która nie będzie dla Ciebie przyjemna.
  • Widzisz w śnie osobę Ci obcą? Możliwe, że czeka Cię jakiś nieprzyjemny cios losu.

Jak sam / sama widzisz furia we śnie może oznaczać wiele rzeczy. Furia jest zazwyczaj powiązana z czymś co dzieje się w naszym życiu. Może być to niezadowolenie z naszego związku lub jakieś przeczucie lęku.

Jeśli w swoim życiu odczuwasz jakąś frustrację lub śniła Ci się furia w którymś z powyższych kontekstów pamiętaj o jednej bardzo ważnej rzeczy – nie trzymaj wszystkiego w sobie. Nadmierna powściągliwość jest destrukcyjna – wiele osób to powtarza. Nie warto się powstrzymywać przed mówieniem o tym co w nas siedzi, jest to niezdrowe.

Niestety wiele osób o tym zapomina i trzyma w sobie wszystkie negatywne emocje. Często jest to niezadowolenie lub żal do drugiej osoby lub najzwyklejsze zirytowanie bezmyślnymi działaniami szefa. Trzymanie złych emocji w sobie niestety czasami źle się może skończyć, na przykład tzw. wybuchem emocjonalnym.

Oceń sen

Fajki

Fajki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Fajka

Oceń sen

Faun

Faun we śnie znaczenie | Sennik Online

Śnił Ci się faun? Podziewaj się, że przed Tobą okres zabawy i rozrywek. Poczujesz chwilową beztroskę, jednak będzie to stan przejściowy i niedługo powrócisz do szarej rzeczywistości.

Oceń sen

Firmament

Firmament we śnie znaczenie | Sennik Online

Firmament we śnie zapowiada satysfakcję i uznanie za ciężką pracę.

Oceń sen

Fotografowie

Fotografowie we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Fotograf

Oceń sen

Fałszować pieniądze

Fałszować pieniądze we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny z fałszowaniem pieniędzy podobnie jak pojawiające się we śnie sceny z hazardem dotyczą zazwyczaj osób lubiących zachowania ryzykowne. Takie osoby lubią sam „dreszczyk emocji” pojawiający się przy takich zachowaniach, a pojawienie się we śnie takich właśnie scen jak fałszerstwo lub oszustwo związane jest z pragnieniem podejmowania takich działań.

Sen o fałszowaniu pieniędzy może pojawić się również u osób chciwych, chcących zdobyć jak najwięcej pieniędzy w jak najszybszym czasie i to jak najmniejszym kosztem W związku z tym, że na co Dzień bardzo często myślą nad sposobami zarobienia pieniędzy, pojawiają się one również w ich snach i to właśnie w takich okolicznościach. Podobne sny zdarzają się również osobom cierpiącym na pracoholizm i są również wyparciem gnębiącego ich pragnienia zdobycia jak najwięcej dóbr materialnych w swoim życiu.

Oceń sen

Figle

Figle we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Figle to postaraj się za bardzo nie ulegać rozrywkowemu towarzystwu, umizgom ze strony płci przeciwnej ani skłonności do alkoholu. Z powodu zbyt rozwiązłego trybu życia możesz się Znaleźć w tarapatach.

Oceń sen

Flirtować

Flirtować we śnie znaczenie | Sennik Online

Flirt we śnie może być konsekwencją zakochania lub zauroczenia, pojawia się u osób znajdujących się pod wpływem wymienionych emocji, zdarza się jednak również osobom samotnym, a nawet zamężnym.

Sen o flircie w przypadku osób zauroczonych, jest chęcią zespolenia się z wybranym partnerem/partnerką, chęcią przebywania z nim i spędzania czasu.

W przypadku osób samotnych sen o flircie jest odzwierciedleniem gnębiącego poczucia samotności i chęci spotkania bliskiej osoby – nie tylko partnera, ale również przyjaciela, kogoś kto wypełniłby samotnie przeżywany czas.

W przypadku osób zamężnych sen o flircie jest obrazem chęci zmiany jaką chcielibyśmy przeprowadzić w naszym związku. Flirt we śnie może być chęcią odnowienia dawnego uczucia żywionego na początku związku.

Oceń sen

Fryzura

Fryzura we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online fryzura we śnie może się odnosić do sytuacji życiowej i do tego co myśli i pragnie śniąca osoba. Jeśli siło Ci się, że zmieniasz fryzurę lub masz inną fryzurę niż zazwyczaj to spodziewaj się radykalnej zmiany w życiu. Sen o brzydkiej fryzurze albo fryzurze, z której nie jesteś zadowolony może zapowiadać, że pewne sprawy pojdą nie po Twojej myśli i skomplikują niedaleką przyszłość. Sen o pięknej fryzurze lub fryzurze, w której podobasz się sobie zapowiada pomyślne zmiany. Krótka fryzura we śnie może zwiastować przejściowe kłopoty finansowe.

Oceń sen

Farbować

Farbować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że coś farbujesz to może mieć to dwa znaczenia. Po pierwsze starasz się Ukryć coś lub przedstawić pewne rzeczy takimi jakimi nie są. Drugim znaczeniem snu o farbowaniu może być chęć zmiany w życiu -chcesz podjąć kroki, które pozwolą Ci zmieć model życia.

Oceń sen