Dawać prezent

Dawać prezent we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz:

Prezent

Oceń sen

Domy

Domy we śnie znaczenie | Sennik Online

Domy we śnie są symbolem stabilizacji w sferze życia małżeńskiego oraz rodzinnego Nie bez powodu mówi się, że prawdziwy mężczyzna powinien zbudować Dom oraz zasadzić drzewo. sen o domu może być projekcją silnego pragnienia posiadania domu pełnego ciepła gdzie zaspokajana byłaby jedna z najważniejszych potrzeb człowieka wg amerykańskiego psychologa Abrahama H. Maslowa potrzeba bezpieczeństwa. Sen o domach przytrafia się więc najczęściej osobom (głównie kobietom), u których owa potrzeba nie jest w pełni zaspokajana, które w przeszłości doświadczyły przemocy rodzinnej lub miały despotycznego ojca.

Domy we śnie mogą też oznaczać chęć ustabilizowania własnego związku z partnerem lub partnerką oraz zawarcia małżeństwa. Takie sny mogą jeszcze bardziej niż senne wizje wesela lub ślubu wyrażać chęć założenia rodziny i życia w satysfakcjonującym związku małżeńskim.

Pojawiający się we śnie Dom można też interpretować jako potrzebę wewnętrznego spokoju. Dotyczy to w szczególności osób, które na co Dzień wypierają różne lęki, wmawiają sobie, że wiodą spokojne życie, jednak w głębi duszy czują, że nie posiadają pożądanego wewnętrznego spokoju ducha.

Oceń sen

Dynia

Dynia we śnie znaczenie | Sennik Online

Dynia we śnie to symbol pozornego dobrobytu – Dynia robi wrażenie dorodnego okazu ale w środku jest pusta. Sen o dyni ostrzega przed zbyt pochopną oceną własnych lub cudzych możliwości finansowych. Uważaj abyś się nie przeliczył – dotyczy to interesów lub zbyt rozrzutnych zakupów.

Oceń sen

Deszcz

Deszcz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o deszcze zwiastuje oczyszczenie. Jeśli czujesz się przytłoczony problemami to spodziewaj się, że już niedługo poczujesz ulgę związaną z ich odejściem. Nie będziesz tracić energii na rozwiązywanie trudnych spraw ponieważ wszystko samo się wyjaśni.

Sen, w którym stoisz w deszczu uspokaja, że jesteś pod opieką wyższej siły i nic złego nie może Ci się przydarzyć. Deszcz we śnie zwiastuje boskie oczyszczenie.

Deszcze śniący się młodym kobietom może zwiastować, zajście w ciążę.

Oceń sen

Dotyk dłoni

Dotyk dłoni we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym widzisz głaszczące, dotykające dłonie odzwierciedla zmysłowość śniącego a także tęsknotę za cielesnymi doznaniami. Jest to symbol delikatności i ciepła.

Oceń sen

Dzienniczek

Dzienniczek we śnie znaczenie | Sennik Online

Dzienniczek we śnie zapowiada, że dostaniesz bardzo dobrą wiadomość.

Oceń sen

Dłuto

Dłuto we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o dłucie to czeka Cię ciężka praca, której efekty mogą być marne.

Oceń sen

Drzwi

Drzwi we śnie znaczenie | Sennik Online

Drzwi we śnie symbolizują zmianę, przejście z jednego etapu do drugiego. Sen o drzwiach to zamykanie starych spraw i otwieranie nowych. Drzwi we śnie mogą oznaczać duchową zmianę, ale też mogą się wiązać się ze zmianą w realnym życiu, która poniekąd wymusza na nas zmianę wewnętrzną, spojrzenie w inny sposób na życie, pogodzenie się z niektórymi faktami, nowe podejście do starych spraw. Drzwi często śnią się osobom, które czaka Zmiana – rozstanie lub Wejście w nowy związek, Zmiana pracy lub miejsca zamieszkania.

Oceń sen

Dziurawe rajstopy

Dziurawe rajstopy we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się dziurawe rajstopy spodziewaj się, że wskutek niedbalstwa i braku ambicji nie odniesiesz sukcesu na polu zawodowym.

Oceń sen

Dawać rady

Dawać rady we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że dajesz komuś Rady to może to oznaczać, że jesteś osobą, która przejmuje się problemami innych ale również ma skłonności do narzucania swojego zdania i poczucie, że wie lepiej.

Oceń sen