Bagno

Bagno we śnie znaczenie | Sennik Online

Bagno we śnie symbolizuje Lęk przed jakimiś nadchodzącymi zdarzeniami. Jeśli przytrafił ci się sen o bagnie najprawdopodobniej znajdujesz się aktualnie w swoim życiu w momencie, w którym konieczne jest podjęcie jakiejś bardzo konkretnej decyzji. Może to wywoływać stan napięcia i na skutek wahań czy wątpliwości wiążących się z daną sprawą poczucie bezradności.

Sen o brnięciu przez Bagno wskazuje, że na twoje poczynania wpływa wiele silnie oddziaływających czynników z zewnątrz i aby osiągnąć cel musisz wziąć je wszystkie pod uwagę. Pamiętaj, że są to czynniki ograniczające, ale nie uniemożliwiające Ci działanie. Warto po prostu działać spokojnie i uważnie.

Oceń sen

Biały gołąb

Biały gołąb we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się Biały gołąb to w Twojej rodzinie urodzi się dziecko.

Oceń sen

Blada twarz

Blada twarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Blada Twarz we śnie ostrzega, że możesz odczuć osłabienie organizmu – nie martw się to tylko przejściowy spadek formy.

Oceń sen

Brnąć w bagnie

Brnąć w bagnie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o brnięciu przez Bagno wskazuje, że na Twoje poczynania wpływa wiele silnie oddziaływających czynników z zewnątrz i aby osiągnąć cel musisz wziąć je wszystkie pod uwagę. Pamiętaj, że są to czynniki ograniczające, ale nie uniemożliwiające Ci działanie. Warto po prostu działać spokojnie i uważnie.

Oceń sen

Być zamkniętym

Być zamkniętym we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym widzisz siebie w zamknięciu lub nie możesz się uwolnić jest odzwierciedlaniem granic umysłu, który stopuje nas w różnych przedsięwzięciach. Oznacza to, że pomimo iż pragniesz zrobić w życiu coś nowego lub chociaż pchnąć pewne sprawy do przodu, to nie możesz sobie z tym poradzić. Ograniczają Cię Twoje własne słabości, brak wiary w siebie, przekonanie o tym, że się nie Uda lub po prostu zwykłe lenistwo. Często Lęk przed Porażka może spowodować brak wiary w to, że to Ty jesteś panem swojego losu.

Oceń sen

Bawić się na imprezie

Bawić się na imprezie we śnie znaczenie | Sennik Online

Impreza we śnie oznacza, że czeka Cię zabawa, miłe chwile, przyjemności – niekoniecznie na realnej imprezie, chodzi tu raczej o nadchodzące pozytywne emocje, zbliżone do tych, które towarzyszą spotkaniom z lubianymi osobami. Jeśli przytrafił ci się sen o imprezie to poczujesz beztroskę i nabierzesz chęci by korzystać z uroków życia. Ktoś zaprosi Cię do wspólnego świętowania, będzie chciał się dzielić z Tobą swoją radością.

Oceń sen

Bicz

Bicz we śnie znaczenie | Sennik Online

Nierozwiązane sprawy będą ci spędzać sen z powiek. Postaraj się rozwiązać swoje problemy jak najszybciej.

Oceń sen

Błądzić w ciemnościach

Błądzić w ciemnościach we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że błądzisz w ciemnościach to prawdopodobnie jest to znak, że masz problem z odnalezieniem się w obecnej sytuacji życiowej. Ciemność może symbolizować kłopoty w Twoim życiu, z którymi nie do końca sobie radzisz, ponieważ nie widzisz żadnego realnego rozwiązania ciężkiej sytuacji.

Oceń sen

Być fotografowanym

Być fotografowanym we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o fotografowaniu lub byciu fotografowanym to bardzo ciekawy sen. Sen w którym jesteśmy fotografowani lub oglądamy własną fotografię zapowiada pojawienie osoby, która będzie pokazywać nam nasze wady, to czego w sobie nie lubimy i nie akceptujemy ale także nasze zalety i dobre strony. Ta osoba stworzy pewnego rodzaju ?fotografię? ukazującą rzeczy, których o sobie nie wiedzieliśmy. Uświadomienie sobie co w sobie lubimy, a czego nie może spowodować chęć wewnętrznej zmiany.
Sen w którym to my fotografujemy lub pokazujemy komuś fotografię, może oznaczać że to my będziemy pełnić rolę lustra, które pokaże komuś jego cechy. Jeśli uświadamiamy komuś dobre i miłe cechy to reakcjami powinny być życzliwe, ale pokazywanie wad często może budzić niechęć i żal.

Oceń sen

Biała sukienka

Biała sukienka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o białej sukience to zwiastun wesela. Jeśli Biała sukienka pojawia się we śnie młodej kobiecie może zapowiadać rychłe zaślubiny. Biała sukienka we śnie młodego mężczyzny oznacza, że jego wybranka jest wierna i oddana.

Oceń sen