Zabawka

Zabawka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zabawce może mieć wiele znaczeń. Jeśli śniło Ci się, że Dziecko bawi się zabawką lub że Ty bawisz się zabawką to sen taki zapowiada udane życie rodzinne. Taki sen mówi także , że sam masz w sobie coś z dziecka i potrafisz cieszyć się życiem z dziecięcą radością.

Jeśli śniła Ci się porzucona Zabawka lub zabawka, którą nikt się nie bawi to uważaj abyś nie został wykorzystany przez innych.

Oceń sen

Zagrożenie

Zagrożenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zagrożeniu sporo mówi o Twoim poczuciu bezpieczeństwa. Jeśli śniło Ci się, że znajdujesz się w stanie zagrożenia to bardzo prawdopodobne, że borykasz się poczuciem niepewności co do przyszłości, brakiem wsparcia lub jesteś obciążony nadmierną odpowiedzialnością i stresem.

Oceń sen

Zamach

Zamach we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o zamachu odzwierciedla narastające frustracje i niezadowolenie śniącej osoby, które mogą wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie.

Oceń sen

Zazdrość

Zazdrość

Zazdrość we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zazdrości może często odzwierciedlać uczucie zazdrości pojawiające się w realnym życiu. Zazdrość jest emocją genetycznie w nas zakodowaną, towarzyszy ludziom od początku ewolucji, wielokrotnie jest przyczyną zabójstw i innych przestępstw, nic więc dziwnego że przeżywana jest również w snach.

Zazdrość we śnie może być oznaką braku zaufania do partnera lub partnerki. Może być też oznaką przeżywanego kryzysu w związku i chęci ponownego „zakochania się” w partnerze. U mężczyzn Zazdrość powiązana jest z podejrzeniami partnerki o romans, często jest też projekcją tłumionej wobec niej agresji.

Zazdrość

Zazdrość pojawiająca się w snach może być też powiązana z poczuciem przeżywanej na co dzień niepewności dotyczącej relacji z partnerem, szczególnie dotyczy to kobiet u których pojawiają się wątpliwości czy ich partnerzy są zadowoleni ze wspólnego życia.

Często taka zazdrość spowodowana niepewnością u kobiety może zwiastować początek kłótni, które będą niszczyć jej szczęście i relację z partnerem.

Zazdrość we śnie jest odbiciem różnych problemów w związku z ukochaną osobą. Nie jest wcale faktem, że sen spowodowany jest podejrzeniami cudzołóstwa. Bardzo często pod pozorem zazdrości w snach mogą pojawić się wszelkie inne nieporozumienia, problemy lub urazy.

Przed przystąpieniem do interpretacji snu z udziałem zazdrości zadaj sobie następujące pytania:

  • Kto był zazdrosny: Ty? Czy Twój ukochany / ukochana?
  • Kto lub co było przyczyną zazdrości?
  • Na czym polegała ta zazdrość?

Warto również dodatkowo zastanowić się nad tym co dzieje się w związku. Jak mają się sprawy? Czy jesteś szczęśliwy / szczęśliwa? Czy dzieje się coś, co Cię niepokoi? Możesz również o to samo dopytać swojego partnera / partnerkę. Dzięki temu będziesz mieć pełny obraz sytuacji, co również pomoże Ci zrozumieć znaczenie tego snu.

Jeśli miałeś / miałaś sen związany z zazdrością koniecznie podziel się nim z nami w komentarzu. Dodatkowo mogą Cie również zainteresować inne artykuły na łamach naszego portalu o podobnej tematyce, opisujące sny z udziałem kobiety oraz męża

 

Oceń sen

Ziemniaki

Ziemniaki we śnie znaczenie | Sennik Online

Ziemniaki we śnie to symbol siły i poczucia własnej wartości. Jeśli śniło Ci się, że jesz Ziemniaki to spodziewaj się, że będziesz mieć teraz mnóstwo siły fizycznej i psychicznej, chęci do dziania i rozwoju.

Oceń sen

Złote monety

Złote monety we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o złotych monetach to domena ludzi mających zamiłowanie do pieniędzy, bogactwa i luksusu ale również będących przedsiębiorczymi ludźmi interesu. Jeśli śniło Ci się, że posiadasz lub znajdujesz złote Monety to znaczy, że jesteś osobą, której „pieniądze się trzymają”. Zarabiasz pieniądze dzięki swojej zaradności, żyłce do interesów, intratnej pracy lub wyjątkowym talentom. Pieniądze mogą też być Ci dane ponieważ pochodzisz z zamożnej rodziny, ktoś Ci je podaruje lub wygrywasz je na loterii. Gorzej jeśli śni Ci się, że tracisz złote monety. Może to oznaczać, że nie przyciągasz do siebie bogactwa i jednocześnie bardzo doskwiera Ci brak pieniędzy.

Oceń sen

Zmarznąć

Zmarznąć we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny, w których pojawia się poczucie marznięcia są domeną kobiet, które charakteryzuje brak poczucia miłości i bezpieczeństwa w związku. Jest to tak zwane zjawisko emocjonalnego chłodu – brak ciepłych uczuć i codziennych czynności wzmacniających siłę związku powoduje, że u niektórych kobiet mogą pojawiać się sny, w których marzną. Jak łatwo się domyślić wyrażają one chęć bycia blisko kogoś, kto zapewni opiekę i wleje choć trochę emocjonalnego ciepła w życie takiej osoby.

Oceń sen

Zwierzę

Zwierzę we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Zwierzęta

Oceń sen

Zabytki

Zabytki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Zabytki to spodziewaj się, że wiele się będzie działo. Zbytki we śnie zapowiadają, że Twoje życie się wzbogaci o wiele doświadczeń. Zakosztujesz upadków i wzlotów, ale niezależnie od tego co będzie się działo, ze wszystkich przeżyć wyciągniesz naukę na przyszłość.

Oceń sen

Zakładnik

Zakładnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Zakładnik to może to oznaczać, że Twoi bliscy ? Rodzina bądź partner ma cieżkie życie z Tobą. Może to być spowodowane Twoim trudnym charakterem, wysokimi wymaganiami lub zazdrością, która ogranicza bliską Ci osobę.

Oceń sen