Żółta sukienka

Żółta sukienka we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która miała sen, że zakłada żółtą sukienkę może otrzymać niespodziewany Prezent od mężczyzny. Może to być jej ukochany, partner lub mężczyzna, który jest nią zainteresowany.

Sen w którym nosisz żółtą sukienkę może też zwiastować Znajomość z majętnym mężczyzną. Będzie Ona przynosić nie tylko benefity ale i prestiż.

Dla młodej kobiety sen, w którym ubiera Ona żółtą sukienkę może zapowiadać, że będzie miała bogatego męża. Jeśli śniło Ci się, że dostajesz żółtą sukienkę w prezencie możesz spodziewać się pomocy finansowej ze strony mężczyzny.

Oceń sen

Żyły

Żyły we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żyłach zapowiada, że możesz czuć rozdrażnienie. Jeśli widziałeś żyły we śnie to możesz w najbliższych dniach łatwo wpadać w stres.

Oceń sen

Żelazko

Żelazko we śnie znaczenie | Sennik Online

Żelazko we śnie zwiastuje, że otoczą Cię mili i sympatyczni ludzie. Nawet osoby Ci nieznane przyjmą Cię w serdeczny i ciepły sposób, dlatego masz dużą szansę aby nawiązać przyjaźń na całe życie.

Oceń sen

Żółta suknia

Żółta suknia we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która miała sen, że zakłada żółtą suknię może otrzymać niespodziewany Prezent od mężczyzny. Może to być jej ukochany, partner lub mężczyzna, który jest nią zainteresowany.

Sen w którym nosisz żółtą suknię może też zwiastować Znajomość z majętnym mężczyzną. Będzie Ona przynosić nie tylko benefity ale i prestiż.

Dla młodej kobiety sen, w którym ubiera Ona żółtą suknię może zapowiadać, że będzie miała bogatego męża. Jeśli śniło Ci się, że dostajesz żółtą suknię w prezencie możesz spodziewać się pomocy finansowej ze strony mężczyzny.

Oceń sen

Żyrafa

Żyrafa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żyrafie to bardzo dobry omen. Czeka cię wiele radości i szczęścia, szczególnie w życiu osobistym – rodzinnym, uczuciowym i towarzyskim będzie ci towarzyszyć powodzenie. Kontakty z rodziną będą dobre jak nigdy dotąd, poczujesz obecność przyjaciół, którzy chętnie będą dzielić z tobą swój czas.

Żyrafa we śnie zwiastuje wspaniały okres na zacieśnianie więzów z rodziną i innymi bliskimi ci osobami. Być może przekonasz się o szczerej przyjaźni, kogoś z twojego otoczenia – ktoś wyciągnie do ciebie pomocną Dłoń w kłopotach, co utwierdzi cię w przekonaniu, że możesz na tej osobie polegać.

Jeśli śni ci się żyrafa z nienaturalnie długą szyją to spodziewaj się powodzenia i sukcesów osiągniętych dzięki swoim kontaktom. Ktoś ułatwi ci osiągnięcie sukcesu – być może pomoże ci Znaleźć pracę lub podrzuci pomysł, który pomoże ci zrealizować marzenia.

Oceń sen

Żelazo

Żelazo we śnie znaczenie | Sennik Online

Żelazo we śnie zwiastuje nieoczekiwane trudności w realizacji planów.

Oceń sen

Żółtaczka

Żółtaczka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o żółtaczce to zły znak. Sen o żółtaczce obrazuje brak poczucia bezpieczeństwa i to, że funkcjonujesz w ciągłym stanie napięcia.

Oceń sen

Żaba

Żaba we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żabie przestrzega przed nadmierną zazdrością i zaborczością wobec bliskiej osoby.

Oceń sen

Żyrandol

Żyrandol we śnie znaczenie | Sennik Online

Żyrandol we śnie ostrzega przed oskarżeniami, ze strony znajomych lub przyjaciół. Jeśli śnił Ci się żyrandol to prawdopodobnie przyjaciele bezpodstawnie będą Cię osądzać i mieć do Ciebie pretensje bez powodu, co może spowodować nawet zerwanie kontaktów.

Oceń sen

Żenić się

Żenić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o małżeństwie często przytrafia się młodym ludziom, choć o małżeństwie śnią również Ludzie w starszym wieku – zazwyczaj są to kobiety. Małżeństwo we śnie młodej osoby jest zazwyczaj przejawem chęci związania się z kimś na stałe bądź też związane jest z poważnym planowaniem wspólnej życiowej drogi. Często niesie ze sobą obawy i niepewność czy podjęte lub przemyśliwanie decyzje są właściwe, czy też są podejmowane w stresie, presji i pośpiechu. Sny o małżeństwie często błędnie odbierane są jako prorocze, mogą też wpływać na przeżywane emocje i uczucia związane z decyzjami dotyczącymi tego wydarzenia.

Małżeństwo we śnie osoby będącej już w formalnym związku może oznaczać przeżywane problemy lub kryzys. Dotyczy to szczególnie par kilka lat po ślubie, których życie jest już w pełni ustabilizowane i które zaczyna dręczyć poczucie nudy połączone z wątpliwościami dotyczącymi związku. W takich momentach warto pomyśleć nad rzeczami lub wspólnymi przedsięwzięciami, które mogłyby dodać powiewu świeżości w związek.

Oceń sen