Walka

Walka we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Walczyć

Oceń sen

Wąsy

Wąsy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wąsach mówi o chęci ukrycia prawdziwej twarzy. Jeśli śniło Ci się, że Ty masz Wąsy to bardzo możliwe, że jesteś introwertyczną osobą, która nie lubi za bardzo się odsłaniać przed innymi. Sen, w którym widzisz znaną Ci osobę z wąsami może oznaczać, że nie wiesz o niej wszystkiego.

Oceń sen

Węgiel

Węgiel we śnie znaczenie | Sennik Online

Węgiel we śnie jest silnym symbolem i może mieć ambiwalentne znaczenia, w zależności od tego, czy płonie czy jest wypalony. Sen o węglu ma bardzo symboliczny charakter.

Płonący węgiel

– Sen o palącym lub żarzącym się węglu to wspaniały znak. Śni się ludziom, których wypełnia witalność i energia życiowa. Żarzący się węgiel jest symbolem uświadomionej siły śniącego, która będzie go napędzać w realizacji obranych celów. Jest on zapowiedzią radości, która wypełni życie śniącej osoby w niedługim okresie czasu

Wypalony węgiel

– oznacza nieszczęście, rozczarowanie, kłopoty materialne i brak sił na to aby walczyć o poprawę sytuacji. Wypalony węgiel może być też bezpośrednim symbolem wypalenia czegoś, co napędzało życiowo śniącą osobę. Może chodzić o miłość, o wenę twórczą lub o zapał do pracy. Jeśli śni ci się wypalony węgiel to zastanów się czy w twoim życiu coś co się wypaliło. Niestety, wypalony węgiel może oznaczać, że radość nieprędko może się pojawić w twoim życiu. Może być zapowiedzią swoistej wewnętrznej żałoby, po wypalonym płomieniu, przez którą śniący musi przejść aby ponownie odzyskać siły życiowe. Oznacza to, że jeśli wypaliło się twoje uczucie do ukochanej osoby, to być może czeka cię okres samotności, w którym będziesz rozpamiętywać dawny związek. Jeśli wypaliłeś się zawodowo, to prawdopodobnie jeszcze długo będziesz mieć trudności z odnalezieniem zajęcia, które da ci radość i będzie twoja pasją

Stąpać po rozżarzonych węglach

– jeśli śni ci się, że stąpasz po rozżarzonych węglach to być może właśnie stoisz przed życiową decyzją i nie wiesz, czy twoje postępowanie doprowadzi cię do szczęśliwego finału. Nie musisz się obwiać, rozżarzone węgle w tym wypadku oznaczają, że pomimo niepewności na końcu drogi czeka cię szczęście

Oceń sen

Wypadać za burtę

Wypadać za burtę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że wypadasz za burtę statku, trzymaj emocje pod kontrolą ponieważ z powodu miłości lub innych silnych uczuć możesz za bardzo oderwać się od rzeczywistości a „powrót na ziemię” może się okazać bolesny.

Oceń sen

Wafel

Wafel we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Wafle

Oceń sen

Wargi

Wargi we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Wargi symbolizują namiętność. Jeśli Wargi pojawiły się we śnie o pocałunkach to spodziewaj się miłosnych uniesień.

Drugą mniej przyjemną interpretacją snu o wargach jest ostrzeżenie przed pochopnym wygłaszaniem opinii w towarzystwie ponieważ możesz ponieść przykre skutki swoich wypowiedzi.

Oceń sen

Wdepnąć w kałużę

Wdepnąć w kałużę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że wdepnąłeś w kałużę to wstrzymaj się z realizacją swoich planów i zamierzeń. Pomimo tego, że sporo się dzieje w Twoim życiu możesz wdać się w kłopotliwą sytuację. Kałuża we śnie symbolizuje pewne ukryte problemy, których się nie spodziewasz i które mogą się pojawić na Twojej drodze. Spokój i głębsze przemyślenie działań może uchronić Cię przed przykrymi konsekwencjami.

Oceń sen

Włos

Włos we śnie znaczenie | Sennik Online

Włosy są symbolem zarówno siły jak i prestiżu dlatego sen o włosach nawiązuje do tych dwóch przymiotów. Już w Biblii napotykamy postać Samsona, który charakteryzował się niebywałą siłą, której źródłem były jego długie włosy. Każdy kto chciał go pokonać musiał ściąć mu Włosy – inaczej Samson był niepokonany. Włosy jako symbol siły pojawiał się również we wczesnośredniowiecznych dynastiach rządzących na terenach Europy.

Jeśli więc śnią Ci się Długie włosy i to Ty jesteś ich właścicielem/właścicielką to znaczy, że jesteś silną osobą, która posiada zdolności przywódcze i umiejętność porywania tłumu za sobą. Osoby, które śnią o sobie z długimi, pięknymi włosami mają zazwyczaj chęć posiadania władzy i poczucia bycia szanowanym przez otaczających nas ludzi.

Inną symboliką charakteryzują się Włosy wyrwane. Jeśli śnią Ci się Włosy leżące na podłodze, lub człowiek, który wyrywa sobie Włosy z Głowy jest to Znak tragedii, która prawdopodobnie dotknęła Cię w ostatnim czasie. W wielu kulturach świata wyrywanie włosów następuje po najtragiczniejszych, najbardziej traumatycznych sytuacjach w życiu – po stracie bliskiej osoby lub utracie honoru i godności. Jeżeli coś podobnego przytrafiło się Tobie, śniące Ci się Włosy są symbolem przeżytej traumy. Jeśli sny będą się powtarzać powinnaś/ powinieneś podjąć konkretne kroki w celu zniwelowania psychicznego uszczerbku który zaważył na Twoim poczuciu stabilności.

Trudno w to uwierzyć, ale każdy z nas na głowie posiada od stu do stu pięćdziesięciu tysięcy włosów. Dlatego też Włosy często symbolizują dobrobyt. Śniące Ci się włosy, szczególnie jeśli sen się powtarza mogą być przepowiednią zbliżającego się wydarzenia, które poprawi Twój stan majątkowy. Nie zapominaj jednak, że szczęściu trzeba pomóc – śledź więc uważnie wszystko co dzieje się wokół Ciebie – szybko podjęta w odpowiednim czasie decyzja może doprowadzić do całkowitej odmiany Twojego życia.

Oceń sen

Występować w telewizji

Występować w telewizji we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o telewizji może mieć wiele znaczeń w zależności od kontekstu i uczuć towarzyszących śniącemu. Ogólnie Telewizja może symbolizować twój stosunek do własnej osoby i odporność na krytykę.

Jeśli przytrafił Ci się sen o tym, że występujesz w telewizji i jesteś tym stremowany to być może masz problemy z akceptacją i pewnością siebie. Sen o nieudanych lub paraliżujących występach w telewizji obrazuje bowiem Lęk przed publicznym wystawieniem swojej osoby i byciem ocenianym.

Jeśli miałeś sen w którym występujesz w telewizji i towarzyszy ci Zadowolenie z udanego występu to najprawdopodobniej jesteś pewną siebie osobą, świadomą swej wartości i przekonań. Osoby, które śnią o udanych występach w telewizji mają silną osobowość i nie opierają samooceny na opiniach innych.

Oceń sen

Wakacje

Wakacje we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniły Ci się wakacje? Możesz zinterpretować ten sen jako zapowiedź wyprawy w oszałamiające miejsca, które zrobią na Tobie ogromne wrażenie.

Oceń sen