Uczelnia

Uczelnia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Uczelnia to postaraj się kierować mądrością i godnością w najbliższym czasie. Dzięki tym wartościowym zyskasz przychylność otoczenia.

Oceń sen

Układać

Układać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o układaniu to domena osób zrównoważonych i stabilnych emocjonalnie, skoncentrowanych na pracy i budowaniu swojej pozycji.

Oceń sen

Upał

Upał we śnie znaczenie | Sennik Online

Upał we śnie zapowiada spełnienie Marzen o miłości i szczęśliwym związku.

Oceń sen

Uwielbiać

Uwielbiać we śnie znaczenie | Sennik Online

Uwielbiać we śnie to dobra wróżba w sprawach uczuciowych. Kobieta, która uwielbia we śnie będzie cieszyła się łatwym życiem. Mężczyzna, który uwielbia we śnie będzie wspinał się po drabinie społecznej, zdobędzie uznanie i majątek.

Oceń sen

Udawać

Udawać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o udawaniu może być odzwierciedleniem trudnych relacji z otoczeniem. Sny o udawaniu często przytrafiają się osobom, które muszą na co Dzień przebywać w środowisku nie akceptującym ich prawdziwej natury. W efekcie muszą grac, Udawać kogoś, kim nie są żyjąc przez to w napięciu.

Oceń sen

Ulica

Ulica we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się, że idziesz ulicą to spodziewaj się, że nie rozwiązane sprawy posuną się do przodu. Sen o tym, że idziesz w tłumie to może okazać się, że czujesz się przytłoczony i zagubiony. Ulica we śnie może być drogą do celu. Jeśli śni ci się jest niebezpieczna ulica, którą przemierzasz w nocy , spodziewaj się rozwiązania swoich problemów finansowych.

Spacerować po ulicy

– być może nawiążesz nowe znajomości

Szeroka ulica

– zwiastuje powiększenie majątku

Oceń sen

Uraza

Uraza we śnie znaczenie | Sennik Online

Uraza we śnie może zapowiadać nieprzyjemności spowodowane przykrymi słowami. Jeśli śniła Ci się Uraza to znaczy że możesz komuś sprawić przykrość tym co powiesz albo ktoś może w ten sposób skrzywdzić Ciebie.

Oceń sen

Ubranie

Ubranie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o ubieraniu często są domeną kobiet oraz mężczyzn dbających nadmiernie o to, jak wyglądają oraz spędzających przed lustrem o wiele więcej czasu niż przeciętna osoba.

Sceny nakładania ubrania mogą też śnić się osobom wstydliwym i nieśmiałym, które w długi i trudny sposób zaczynają ufać innym ludziom, które nie lubią też przebywać w większym towarzystwie.

Sen o ubieraniu może również odzwierciedlać zmiany zachodzące w życiu śniącego. W takim wypadku ważne jest jaką część garderoby ubierasz we śnie lub jaki kolor ma Twój strój. Jeśli ubierasz się w stroje kolorowe to prawdopodobnie przechodzisz ze staniu smutku w stan radości i optymizmu. Jeśli miałeś sen, że zakładasz ciemne smutne Ubranie to może to być znak, że popadasz w melancholię lub nawet depresję.

Również ważne zdarzenie w Twoim życiu może prowadzić do podświadomej chęci zmiany zewnętrznej, która zobrazowałaby Twój wewnętrzny stan. Jeśli zakochałeś / zakochałaś się to może przytrafić Ci się sen, ze ubierasz czerwony lub różowy strój. Jeśli przeżyłeś rozstanie lub odszedł od Ciebie ktoś bliski możesz śnić o ubieraniu czarnego lub białego stroju. Sen o ubieraniu białego stroju może również odzwierciedlać chorobę lub pogorszenie zdrowia lub pragnienie odcięcia się od przeszłości i symbolicznego nowego początku.

Oceń sen

Ugięte ręce

Ugięte ręce we śnie znaczenie | Sennik Online

Ugięte ręce często pojawiają się w snach osób, których stosunki towarzyskie nie układają się pomyślnie ale nie z ich winy. Sen o ugiętych rękach mówi, że nie warto obwiniać się z powodu tarć towarzyskich, wszystko ułoży się pomyślnie a śniący nie ma większego wpływu na rozwój sytuacji.

Oceń sen

Umizgi

Umizgi we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Umizgi to spodziewaj się, że niedługo czeka Cię dobry okres w uczuciach. Poznasz niedługo osobę, która może okazać się dla Ciebie partnerem na całe życie. Przed Tobą Czas spotkań, randek i rozmarzonych spojrzeń.

Oceń sen