Talia kart

Talia kart we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o talii kart zapowiada, że wiele się będzie działo. Życie zgotuje dla Ciebie wiele scenariuszy a Ty staniesz przed trudnym wyborem. Pamiętaj, że ?jak sobie pościelisz tak się wyśpisz? ? decyzje, które podejmiesz w najbliższym czasie będę wpływać na Twoje życie jeszcze przez wiele lat. Dlatego też sen o talii kart służy ostrzeżeniu przed pospiechem i słuchaniem doradców.

Oceń sen

Telefon

Telefon we śnie znaczenie | Sennik Online

Telefon we śnie jest symbolem komunikacji pomiędzy ludźmi. To w jaki sposób rozmawiasz przez Telefon we śnie odzwierciedla twoje aktualne relacje z ważnymi dla ciebie osobami.

Jeśli Rozmowa jest radosna i wywołuje w tobie pozytywne uczucia to znaczy, że twoja komunikacja z najbliższymi jest w najlepszym porządku.

Jeśli śni ci się, że nie możesz się porozumieć lub uczestniczysz w telefonicznej kłótni to znaczy, że masz trudności z porozumieniem się i powinieneś więcej uwagi poświęcić temu, jak komunikujesz swoje emocje i potrzeby. Być może wiele twoich obecnych problemów wynika z faktu, że nie potrafisz Znaleźć wspólnego języka z bliskimi ci osobami.

Jeśli śni ci się, że ktoś przerywa połączenie lub rzuca słuchawką to być może obawiasz się odrzucenia lub braku akceptacji.

Oceń sen

Topić się

Topić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o topieniu odzwierciedla często głębokie problemy emocjonalne lub nawet depresję. Zdecydowanie symbolizuje trudności w radzeniu sobie z własnymi uczuciami i emocjami. Sen o topieniu przytrafia się osobom, które przeżywają rozstanie, utratę pracy lub inną poważna zmianę w życiu, z którą nie potrafią się pogodzić. Osoba, która często topi się we śnie, powinna zastanowić się czy jej problemy nie są na tyle poważne, że powinna poszukać wsparcia i pomocy, ponieważ przedłużające poczucie bezsilności i pozostawanie w stanie beznadziei może prowadzić do poważnej depresji.

Oceń sen

Troskliwość

Troskliwość we śnie znaczenie | Sennik Online

Troskliwość we śnie zapowiada, że bliska Ci osoba znajdzie się w trudnej sytuacji. Chęć pomocy może sprawić, że będziesz się nadmiernie zamartwiać zaniedbując własne sprawy.

Oceń sen

Turkus

Turkus we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o turkusie zapowiada, że przeżyjesz namiętną noc.

Oceń sen

Tańczyć na weselu

Tańczyć na weselu we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że tańczysz na weselu to znak, że niedługo się zakochasz na zabój.

Oceń sen

Teściowa

Teściowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Teściowie we śnie symbolizują troskę o spokój w rodzinie. Jeśli sił Ci się Teść lub Teściowa to pragniesz aby w Twojej rodzinie panowała Harmonia i spokój, nie chcesz aby konflikty wdarły się do waszego życia.

Oceń sen

Tort

Tort

Tort we śnie znaczenie | Sennik Online

 

Tort we śnie odnosi się do spraw zawodowych i finansowych. Sen o torcie zwiastuje satysfakcję zawodową i powodzenie dla osób wykonujących wszelkie profesje. Sen o torcie we śnie osoby prowadzącej własną firmę zwiastuje okres prosperity i powodzenia. Jeśli jesteś pracownikiem i śnisz o torcie to spodziewaj się, że przełożeni Cię docenią, może to zaowocować awansem lub podwyżką. Dla osób szukających pacy sen o torcie to dobry omen – nie tylko Uda im się Znaleźć zajęcie, ale będzie to dobrze płatna i ciekawa praca.

Tort

Co może oznaczać sen w którym pieczemy tort?

Sen o pieczeniu tortu zapowiada pracowity okres w sferze zawodowej. Jeśli śniło Ci się że pieczesz tort to spodziewaj się, że w najbliższym czasie czeka Cię wiele wysiłków związanych z budowaniem kariery bądź rozwijaniem własnego biznesu. Bądź dobrej myśli. Sen o pieczeniu tortu zapowiada, że po pracowitym okresie czekają cię sukcesy.

Natomiast jeśli śniło Ci się, że jesz tort to spodziewaj się, że za sukcesami zawodowymi będą podążać gratyfikacje finansowe. Jedzenie tortu we śnie zapowiada przypływ gotówki dzięki odnoszonym sukcesom.

Poprawna interpretacja snu wymaga analizy naszej sytuacji życiowej. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy zawodowe. Ukończyłeś duży projekt? Może szykuje się awans?

Sam tort w sobie jest pyszny, dlatego też i we śnie należy traktować go jako zapowiedź czegoś przyjemnego, niezapomnianego. Tort nie musi być jedynie zapowiedzią czegoś przyjemnego w strefie zawodowej. Ten pyszny symbol również może oznaczać coś dobrego w życiu prywatnym, chociażby jakąś uroczystość w najbliższym czasie.

Niestety są również negatywne interpretacje, które ostrzegają mężczyzn przed kobietami. Otóż z interpretacji wynika, iż mężczyzna, któremu śni się tort, niedługo na swojej drodze spotka kobietę, która będzie psuć mu wszystkie plany, zarówno w sprawach prywatnych jak i zawodowych.

Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi snami z pozostałymi użytkownikami społeczności sennik.tv.

Również zachęcamy do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce: Ślub oraz Kochanka

 

Oceń sen

Truskawka

Truskawka we śnie znaczenie | Sennik Online

Truskawki we śnie zwiastują namiętność i zmysłowe przyjemności. Sen o truskawkach zapowiada, że w najbliższych dniach będziesz skłonny/a do flirtów i romansów.

Oceń sen

Twierdza

Twierdza we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o twierdzy może mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze Twierdza we śnie może zapowiadać, że znajdziesz się w sytuacji patowej, niewygodnej dla Ciebie lub wręcz sprowadzającej na Ciebie kłopoty. Zostaniesz w to uwikłany wbrew swojej woli i może okazać się, że nie możesz się wycofać.

Drugą interpretacją snu o twierdzy jest odzwierciedlenie zamkniętej osobowości śniącego. Twierdza we śnie symbolicznie przedstawia introwertyczną naturę śniącej osoby i jej skłonność do ukrywania przed światem prawdziwego ja.

Oceń sen