Radia

Radia we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Radio

Oceń sen

Ranny człowiek

Ranny człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym pojawia się motyw rannego człowieka przestrzega przed zdradą ze strony bliskiej osoby. Według sennika oline ranny Człowiek może w tym wypadku symbolizować zranione uczucia i zaufanie.

Oceń sen

Romans

Romans

Romans we śnie znaczenie | Sennik Online

 

Sny o romansie są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Sny o romansie są przeważnie projekcją skrywanego lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Romans

Sen o romansie może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku zdradzie. Osoby mające sen o romansie, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie kobietami.

Sen o romansie może też być wyrazem kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć, stale sprawdzają uczciwość partnera i nigdy nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.

Dla mężczyzny romans we śnie może oznaczać, że wkrótce spotka kobietę, która będzie potrafiła okazać mu dobro i troskę.

Natomiast dla kobiety romans we śnie może oznaczać, że spotka mężczyznę, który będzie okazywać jej dużo swojej uwagi.

Jak zinterpretować taki sen?

Przy interpretacji snu bierz pod uwagę kto brał udział w romansie ponieważ w zależności od tego sen może mieć różne znaczenia:

  1. Osoba z którą jesteś w związku – wszystko między wami jest w porządku
  2. Znajomy / znajoma – istnieje możliwość nawiązania między wami czegoś głębszego
  3. Kolega / koleżanka – niedługo wydarzy się coś co będzie z nim/nią związane. Niekoniecznie coś romantycznego

Jeśli zależy Ci na zrozumieniu swojego snu zadaj sobie dodatkowe pytania:

  1. Kim jest osoba, która wzięła udział w Twoim śnie i była częścią romansu?
  2. Jaką rolę pełni dla Ciebie ta osoba w rzeczywistości?
  3. Czy kiedykolwiek rozważałeś / rozważałaś rozwinięcie relacji z tą osobą?

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach. Również mogą Państwa zainteresować inne artykuły na łamach naszego portalu o podobnej tematyce, np: Milioner

 

Oceń sen

Rajd

Rajd we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się rajd to spodziewaj się, że czeka Cię ostra rywalizacja w miejscu pracy.

Oceń sen

Reanimacja

Reanimacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o reanimacji mówi aby bardziej cieszyć się życiem. Jeśli śniło Ci się, że ktoś reanimuje Ciebie lub Ty reanimujesz kogoś, to prawdopodobnie odczuwasz Lęk przed życiem pełną piersią, swobodnie, według własnych zasad i potrzeb. Jeśli tak jest to pora zerwać z tym modelem, ponieważ obowiązkiem każdego człowieka jest przede wszystkim własne szczęście.

Oceń sen

Rozmowa

Rozmowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rozmowie może być odzwierciedleniem potrzeby podzielenia się z otoczeniem swoimi uczuciami lub przemyśleniami. Sny o rozmowie często przytrafiają się osobom, z natury zamkniętym, które w realnym życiu mogą mieć problemy z nawiązywaniem kontaktów lub są cichymi ludźmi lubiącymi raczej stać z boku. Często zdarza się, że takie osoby nie mają możliwości albo okazji aby podzielić się z otoczeniem tym, co chciałyby powiedzieć i i we śnie wyrażają swoje myśli. Takie „wygadanie się we śnie” rekompensuje brak rozmowy w realnym życiu.

Oceń sen

Raca

Raca we śnie znaczenie | Sennik Online

Raca we śnie zapowiada znaczącą poprawę w życiu śniącej osoby. Pozytywne zmiany będą zachodzić zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej.

Oceń sen

Rama

Rama we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ramie zapowiada spokojne i bezpieczne życie. Rama we śnie symbolizuje oparcie i stabilność.

Oceń sen

Rękawice

Rękawice we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Rękawiczki

Oceń sen

Rubin

Rubin we śnie znaczenie | Sennik Online

Rubin to symbol odwagi ale także miłości, namiętności i rozkoszy. Rubin we śnie osoby będącej w stałym związku zapowiada wierność i trwałość relacji. Rubin we śnie osoby wolnej zawistuje burzliwy romans.

Oceń sen