Palące się świece

Palące się świece we śnie znaczenie | Sennik Online

Palące się świece we śnie mogą oznaczać, że ktoś potrzebuje Twojego wsparcia aby zrealizować swoje marzenia

Oceń sen

Pamiętniki pisać

Pamiętniki pisać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci sie, że piszesz Pamiętniki to może to być znak, że nie masz bliskiej osoby, której chcesz się zwierzyć na jawie. Często sen o pisaniu pamiętnika jest odzwierciedleniem zamkniętej natury śniącej osoby.

Oceń sen

Pić czerwone wino

Pić czerwone wino we śnie znaczenie | Sennik Online

Czerwone to zapowiedź romansu ze starszą od siebie osobą.

Oceń sen

Pływać w jeziorze

Pływać w jeziorze we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że pływasz w jeziorze, to dzięki Twojej wrodzonej ostrożności i intuicji, Uda Ci się uniknąć problemów finansowych.

Oceń sen

Proste czarne włosy

Proste czarne włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o prostych czarnych włosach symbolizuje stabilizację, władzę, siłę i moc. Jeśli przytrafił Ci sie sen, w którym masz czarne proste Włosy to spodziewaj sie, że osiągniesz wysoki status życiowy wynikający z Twojego silnego charakteru i wysokiego poczucia własnej wartości a także umiejętności podejmowania właściwych decyzji i rozpoznawania tego co jest dobre a co złe.

Oceń sen

Pachnieć

Pachnieć we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się, że pięknie pachniesz perfumami to znaczy, że będziesz korzystać z wielkiej przychylności ludzi w twoim otoczeniu. Perfumy śnią się charyzmatycznym osobom będącym w Centrum zainteresowania, które przyciągają innych są oczekiwane na przyjęciach i cieszą się ogromną popularnością.

Oceń sen

Palić fajkę

Palić fajkę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że palisz fajkę to spodziewaj się spokojnej i dostatnie starości, szacunku ze strony dzieci.

Oceń sen

Paw

Paw we śnie znaczenie | Sennik Online

Paw we śnie jest dość oczywistym symbolem nadmiernej koncentracji na sobie i własnych zaletach. Jeśli przytrafił ci się sen o pawiu to być może dużą uwagę przywiązujesz do powierzchownych cech takich ja wygląd.

Kobieta, której śni się Paw poszukuje atrakcyjnego fizycznie mężczyzny, który zapewni dobre geny jej potomstwu . Jeśli Paw śni się mężczyźnie to może sugerować jego narcystyczną naturę.

Oceń sen

Pies w kagańcu

Pies w kagańcu we śnie znaczenie | Sennik Online

Pies w kagańcu może symbolizować Twojego przyjaciela, który z pewnych powodów nie mówi Ci wszystkiego co chciałby Ci powiedzieć. Kaganiec symbolizuje pewne bariery i ograniczenia w komunikacji. Natomiast Pies to symbol przyjaciela, wiernej i lojalnej Ci osoby.

Oceń sen

Podsłuch

Podsłuch we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o podsłuchiwaniu to dobry znak, dla tych którzy czekaja na rozwiązanie spraw administracyjnych lub sądowych. Czeka Cię dobra wiadomość – sprawy pójdą po Twojej myśli.

Oceń sen