Nabiał

Nabiał we śnie znaczenie | Sennik Online

Nabiał we śnie zapowiada zdrowie i powodzenie w interesach.

Oceń sen

Nagroda

Nagroda we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nagrodzie lub otrzymywaniu Nagrody może zwiastować rozczarowanie. Jeżeli jest coś na co czekasz a śniło Ci się, że dostajesz jakaś nagrodę to bądź ostrożny w budowaniu oczekiwań – nie obiecuj sobie zbyt wiele ponieważ możesz doznać bolesnego zawodu. Natomiast jeśli ostrożnie będziesz podchodzić to oczekiwań to możesz zostać bardzo miło zaskoczony. Sen o nagrodzie inspiruje do realistycznego spojrzenia na życie i ostrzega przed bujaniem w obłokach.

Oceń sen

Narzędzia

Narzędzia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się narzędzia, to czeka Cię pracowity okres – wiele będzie się działo, ale dzięki ambicji i zdolnościom Uda Ci się zabłysnąć.

Oceń sen

Niewierna

Niewierna we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o niewierności są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Sny o niewierności są przeważnie projekcją skrywanego lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Sen o niewierności może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku niewierności. Osoby mające senne wizje, zawierające sceny niewierności, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie kobietami.

Sen o niewierności może też być wyrazem kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć, stale sprawdzają uczciwość partnera i nigdy nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.

Oceń sen

Naczynia

Naczynia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o naczyniach to przestroga, przed kimś kto Cię bacznie obserwuje i w najbardziej nieoczekiwanym momencie może użyć swojej wiedzy przeciwko Tobie.

Oceń sen

Nakrywać chorego

Nakrywać chorego we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że nakrywasz chorego to spodziewaj się, że choroby w rodzinie.

Oceń sen

Nerwowość

Nerwowość we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nerwach i nerwowości to domena osób, które miały zestresowanych i zbyt wymagających rodziców. Jeśli denerwujesz się we śnie albo widzisz we śnie nerwowe osoby to znaczy przeżywasz podświadomie Lęk o to, że nie sprostasz oczekiwaniom rodziców. Rodzice są też tymi, którzy przekazują nam swoje postrzeganie świata i sposoby reagowania problemy. Lęk przed niesprostaniem problemom jest przekazywany z pokolenia na pokolenie – nerwowi Rodzice przekazują niejako Nerwowość swoim dzieciom. Sny o nerwach są więc wyrażeniem wewnętrznych napięć śniącego, ale nie należy się ich obawiać ponieważ nie zwiastują żadnych złych wydarzeń.

Oceń sen

Nosić chustkę

Nosić chustkę we śnie znaczenie | Sennik Online

Nosić chustkę we śnie – uważaj na nieszczere osoby w twoim otoczeniu. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – może się okazać, że w przykry sposób przekonasz się, kto na prawdę jest twoim przyjacielem a kto nie.

Oceń sen

Nagi tors

Nagi tors we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nagim torsie to domena mężczyzn, którzy są urodzonymi przywódcami, maja zdolności związane z planowaniem, są szybcy i odważni. Nagi tors we śnie symbolizuje chęć odsłonięcia Piersi w akcie odwagi. Jeśli sen o nagim torsie przydarzył się kobiecie to może to znaczyć iż potrzebuje Ona mężczyzny, który otoczy ją ochroną.

Oceń sen

Namiot

Namiot we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o namiocie zapowiada miły Czas z przyjaciółmi. Ponieważ jesteś otwartą i serdeczną będziesz cieszyć się popularnością a osoby w Twoim otoczeniu nie będą szczędzić Ci dowodów sympatii.

Oceń sen