Makieta

Makieta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o makiecie może wyrażać wewnętrzną pustkę, która nie pozwala Ci się zakochać ani zbliżyć do nikogo. Makieta we śnie symbolizuje postać bez duszy i serca. Może być to stan spowodowany jakimś przykrym przeżyciem, które spowodowało że zamknęliśmy się na inne osoby. Na szczęście jest to stan przejściowy i z czasem bardziej otworzysz się na inne osoby.

Oceń sen

Marchewka

Marchewka we śnie znaczenie | Sennik Online

W niedalekiej przyszłości możesz potrzebować energii, znajomości i koneksji oraz dużo samozaparcia aby rozwiązać swoje problemy. Marchewka we śnie sugeruje by oszczędzać swoje siły na rzeczy naprawdę ważne ponieważ możesz ich potrzebować by zmagać się z przeciwnościami losu.

Oceń sen

Mech

Mech we śnie znaczenie | Sennik Online

Mech we śnie może być oznaką problemów zdrowotnych. Jeśli śnił ci się Mech to przyjrzyj się swojej kondycji i zadbaj o zdrowie.

Oceń sen

Migające światła

Migające światła we śnie znaczenie | Sennik Online

Migające światła we śnie to zapowiedź rozwiązania problemów. Jeśli śniło Ci się, że widzisz Migające światła to spodziewaj się, że z większą kreatywnością podejdziesz do tego co Cię trapi, być może na Twojej drodze staną inspirujący ludzie, którzy wskażą Ci właściwą drogę. Tak czy inaczej właściwe rozwiązania przyjdą do Ciebie już niebawem.

Oceń sen

Młynek

Młynek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o młynku zapowiada sukcesy i znaczące dokonania w ważnej dla Ciebie dziedzinie. Jeśli wykonujesz wymagający zawód, masz zajęcie o charakterze naukowym lub prowadzisz jakieś badania to spodziewaj się postępów, nagród lub awansu. Młynek we śnie może też zwiastować, że Twoje osiągnięcia przyniosą Ci więcej satysfakcji i spełnienia niż pieniędzy.

Oceń sen

Moździerz

Moździerz we śnie znaczenie | Sennik Online

Moździerz we śnie zapowiada poprawę materialną związaną podwyżką lub znalezieniem nowych źródeł dochodu.

Oceń sen

Mydlić się

Mydlić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Mydło we śnie zapowiada zmiany w życiu uczuciowym. Jeśli śniło Ci się, że mydlisz swoje Ciało to być może warto sobie zadać pytanie, czy nie dojrzewa w Tobie pragnienie wejścia w nowy związek, lub wprowadzenia zmian w obecną relację.

Jeśli jestes osobą wolną to sen o mydle zapowiada dobry okres na poznanie kogoś, kto Cię uszcześliwi. Zwłaszcza dotyczy to osób, które doświadczyły zawodu w poprzednich związkach, były w relacji z niedpowiednią osbą lub nie spełniły się uczuciowo. Tym wszystkim będzie sprzyjać szczęscie, ponieważ na swojej drodze spotkją bratnie dusze.

Oceń sen

Mafioso

Mafioso we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Mafia

Oceń sen

Malować

Malować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że malujesz to spodziewaj się, że niedługo ktoś zainspiruje Cię do zmian na lepsze.

Oceń sen

Maszynka do golenia

Maszynka do golenia we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniła Ci się maszynka do golenia? Czas nadrobić zaległości i postawić na systematyczność w działaniu. Według sennika online Maszynka do golenia to znak, że ciągną się za Toba niedokończone sprawy, które nie dają Ci spokoju.

Oceń sen