Kochać się w windzie

Kochać się w windzie ew własnej firmie – jest to przestroga przed braniem na siebie obowiązków, zadań, których nie będą mogli zrealizować

Oceń sen

Kabarety

Kabarety we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kabaret

Oceń sen

Kalafior

Kalafior we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Kalafior to spodziewaj się dobrej Rady od bliskiej osoby, która bardzo pomoże Ci w życiu.

Oceń sen

Kanarek

Kanarek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kanarku mówi, że pośpiech i Lęk przed samotnością nie są najlepszymi doradcami. Jeśli jesteś osobą wolną i szukasz drugiej połówki daj sobie Czas i poczekaj na tę właściwą osobę. Zaangażowanie w związek z kimś przypadkowym nie przyniesie Ci szczęścia.

Oceń sen

Kłaniać się

Kłaniać się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ukłonach zapowiada zawarcie znajomości z bardzo ważnymi osobami, które w przyszłości mogą mieć wpływ na Twoje życie zawodowe. Jeśli śniło Ci się, że ktoś bije przed Tobą Pokłony to znaczy, że dzięki nowopoznanym osobom osiągniesz sukces, będą one wspierać Twoje przedsięwzięcia. Sen w którym Ty musisz się kłaniać zapowiada trudności w sprawach zawodowych wynikające ze zbyt dużego zaufania w pomoc innych.

Oceń sen

Koty

Koty we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kot

Oceń sen

Kaczki w locie

Kaczki w locie we śnie znaczenie | Sennik Online

Lecące Kaczki we śnie zwiastują krótką Podróż – być może nadarzy się okazja aby odwiedzić rodzinę lub po prostu zdecydujesz się na weekendowy wyjazd.

Oceń sen

Kałamarz

Kałamarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kałamarzu to zapowiada, że dzieci w Twojej rodzinie mogą mieć dziedziczną skłonność do sprawiania kłopotów w szkole.

Oceń sen

Karmić chlebem

Karmić chlebem we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym karmisz chlebem innych ludzi lub zwierzęta zapowiada, że inni również będą korzystać z Twojej pracy. Dzielenie się z innymi sprawi Ci satysfakcję i radość, zwłaszcza, że otrzymasz wyrazy wdzięczności.

Oceń sen

Kolor czarny

Kolor czarny we śnie znaczenie | Sennik Online

Symbolika koloru czarnego we śnie może być rozpatrywana na wielu płaszczyznach tak jak Czerń jako symbol ma wiele znaczeń w zależności od kontekstu. Najbardziej powszechną interpretacją koloru czarnego jest śmierć, żałoba i rozpacz. Jeśli sen o kolorze czarnym miał ponury bądź depresyjny kontekst to może on być zapowiedzią ?czarnych dni? w życiu śniącego. Czerń w takim wypadku może zapowiadać zbliżające się smutki, choroby, niepowodzenia finansowe i zawodowe a w najgorszym wypadku utratę kogoś bliskiego. Czarny kolor we śnie może też sporo Mówić o stanie emocjonalnym śniącego. Jeśli sny w czarnej tonacji pojawiają się często to mogą świadczyć o skłonności do depresji i nie najlepszej kondycji emocjonalnej.

Inną interpretacją snu w którym pojawia się Czerń może być religijność, ascetyzm, powaga i pokora. Czarny kolor często pojawia się w snach osób, które są wyciszone, poddają się refleksji nad życiem i świadomie rezygnują z niepotrzebnych luksusów ograniczając swoje potrzeby do minimum. Osoby te często czeka Czas wyciszenia, zadumy prowadzące do przełomu w stylu życia, przedefiniowaniu celów życiowych. Nierzadko zdarza się też, że jest to dla nich Początek to wejścia na ścieżkę głębokiej wiary a nawet do decyzji aby poświęcić życie Bogu.

Czerń to również kolor elegancji, luksusu i seksapilu ? Kolor czarny w kontekście erotycznym może być bardzo ciekawym symbolem sennym. Czarny kolor może zapowiadać gorący Romans pełen niedomówień i tajemniczości.

Oceń sen