Haft

Haft we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Haft lub że, haftujesz to w najbliższych dniach wystrzegaj się konfliktów w pracy i uważaj na to, co mówisz i jak się zachowujesz wobec kolegów, ponieważ może to bardzo źle wpłynąć na Twoją przyszłość.

Oceń sen

Hawaje

Hawaje we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Hawaje to możesz się spodziewać, że spadnie na Ciebie gorące uczucie.

Oceń sen

Hiszpan

Hiszpan we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Hiszpanie zapowiada, że czeka Cię teraz okres twórczy ? odkryjesz w sobie artystyczne zacięcie i zamiłowanie do sztuki. Sen o Hiszpanie zapowiada, że możesz rozpocząć działalność związaną z kulturą.

Oceń sen

Hałas

Hałas we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli zdarzają Ci się sny, w których słyszysz hałas, albo widzisz sceny, które wydają Ci się być hałaśliwe, może to oznaczać problemy ze skupieniem się podczas codziennie wykonywanych czynności. Jeśli masz problemy z koncentracją uwagi przy wykonywaniu różnych czynności w ciągu dnia, frustracja wynikająca z tych problemów może przejawiać się właśnie w takich snach.

Inną interpretacją snów, w których słyszy się hałas jest prowadzenie życia, w którym brakuje ciszy i wewnętrznego wyciszenia się. Być może na co Dzień odczuwasz potrzebę bycia choć przez chwilę sam, w której to chwili mógłbyś przemyśleć to co się wokół Ciebie dzieje, jednak takiej okazji nigdy nie masz – sny o hałasie prezentują to, co dzieje się w Twoim codziennym życiu a czego nie akceptujesz, choć często nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oceń sen

Herbatnik

Herbatnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się że jesz Herbatniki to spodziewaj się szczęścia w miłości, porozumienia z drugą połówką i niczym nie zmąconej harmonii uczuciowej.

Oceń sen

Horyzont

Horyzont we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym widzisz linię horyzontu to spodziewaj się zakończenia ważnej dla Ciebie znajomości. Horyzont we śnie zapowiada, że długotrwała przyjaźń bądź relacja zawodowa może zostać zerwana.

Oceń sen

Handlować

Handlować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o handlu, w których pojawiają się sceny kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów „materialistycznych” i są domeną mężczyzn. Sen o handlu może być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Handel we śnie może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie. Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę, nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Oceń sen

Hipnotyzer

Hipnotyzer we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o hipnozie to jasny Znak dla śniącego aby zaufać swojej intuicji w rozwiązywaniu problemów, sprawach dotyczących stosunków międzyludzkich oraz w podejmowaniu decyzji.

Jeśli śniło Ci się, że widzisz hipnotyzera, to spodziewaj się, że ktoś może zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc w rozwikłaniu swoich problemów, zdaj się wówczas na głos intuicji. Nawet jeśli logika przeczy Twoim przeczuciom, zrób to co podpowiada Ci Serce ponieważ racjonalne rozwiązania nie zawsze są najlepsze.

Oceń sen

Hurtownia

Hurtownia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli w Twoim śnie pojawiła się Hurtownia to spodziewaj się, że niedługo otrzymasz ciekawe propozycje związane z pracą.

Oceń sen

Haftować

Haftować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Haft lub że, haftujesz to w najbliższych dniach wystrzegaj się konfliktów w pracy i uważaj na to, co mówisz i jak się zachowujesz wobec kolegów, ponieważ może to bardzo źle wpłynąć na Twoją przyszłość.

Oceń sen