Facet

Facet we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli jesteś wolną kobietą to sen o facecie może oznaczać drzemiącą w Tobie świadomość własnej samotności. Większość kobiet nie posiadających przez dłuższy Czas partnera popada w marazm, przygaszony nastrój, zaczyna również mniej akceptować samą siebie, szczególnie swój wygląd zewnętrzny. Przede wszystkim jednak pojawiają się u nich Lęki przed niespełnieniem się w jednej z najważniejszych ról życiowych – roli żony i matki. Przejawem tych obaw są właśnie sny o facecie, tym bardziej jeśli pojawiający się we śnie Facet jest mężczyzną obcym, dotychczas nieznanym.

W przeciwieństwie jednak do mężczyzn, którzy śnią albo o obcych kobietach, albo o swojej pierwszej miłości, kobiety śnią zazwyczaj o facetach dobrze im znanym – sąsiedzie, napotkanym koledze z dawnej szkoły lub pracy itp. Takie sny o facecie są zazwyczaj projekcją skłonności seksualnych skierowanych ku danemu mężczyźnie. Dotyczy to szczególnie kobiet niezadowolonych ze swojego pożycia małżeńskiego, które często łapią się na marzeniach i mężczyźnie idealnym.

Oceń sen

Fartuch

Fartuch we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Fartuch to spodziewaj się, że będziesz oceniany na polu zawodowym.

Oceń sen

Fiołki

Fiołki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Fiołek

Oceń sen

Fotograf

Fotograf we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o fotografowaniu lub byciu fotografowanym to bardzo ciekawy sen. Sen w którym jesteśmy fotografowani lub oglądamy własną fotografię zapowiada pojawienie osoby, która będzie pokazywać nam nasze wady, to czego w sobie nie lubimy i nie akceptujemy ale także nasze zalety i dobre strony. Ta osoba stworzy pewnego rodzaju ?fotografię? ukazującą rzeczy, których o sobie nie wiedzieliśmy. Uświadomienie sobie co w sobie lubimy, a czego nie może spowodować chęć wewnętrznej zmiany.
Sen w którym to my fotografujemy lub pokazujemy komuś fotografię, może oznaczać że to my będziemy pełnić rolę lustra, które pokaże komuś jego cechy. Jeśli uświadamiamy komuś dobre i miłe cechy to reakcjami powinny być życzliwe, ale pokazywanie wad często może budzić niechęć i żal.

Oceń sen

Fuzja

Fuzja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o fuzji zapowiada, że ktoś będzie działał na Twoja niekorzyść w podstępny i perfidny sposób.

Oceń sen

Falbanki

Falbanki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się falbanki, to może to oznaczać, że jesteś osobą, która lubi stroić się w piórka, ubarwiać swoje opowieści i przedstawiać się w lepszym świetle.

Oceń sen

Festyn

Festyn we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Festyn we śnie zapowiada okres zabawy i radości. Jeśli śniło Ci się, że bawisz się na festynie to spodziewaj się, że w najbliższym czasie będą otaczać Cię sympatyczni Ludzie i Aura radosnego optymizmu.

Oceń sen

Flaszka

Flaszka we śnie znaczenie | Sennik Online

Flaszka we śnie symbolizuje zamiłowanie do alkoholu, skłonność do uzależnień i może zwiastować kłopoty z nimi związane. Jeśli śniła Ci się pusta Flaszka to spodziewaj się, że z powodu swojej skłonności do przekraczania pewnych granic możesz mieć kłopoty.

Oceń sen

Fryzjer

Fryzjer we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o fryzjerze zwiastuje spotkanie z osobą, która odmieni Twoje życie.

Oceń sen

Fantazja

Fantazja we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o fantazji symbolicznie odnosi się do dzieci. Jeśli śniło Ci się fantazjowanie to bardzo prawdopodobne, że albo będziesz mieć wiele kontaktów z dziećmi – czy to z racji pracy zawodowej czy prywatnie. Te kontakty pozytywnie wpłyną na Twoją fantazję i wyobraźnię a także uwolnią w Tobie poczucie radości i beztroski.

Oceń sen