Egzorcysta

Egzorcysta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o egzorcyście zapowiada, że odezwą się demony sprzed lat – żale i problemy, które kiedyś nam doskwierały lub nierozwiązane konflikty czy spory sądowe mogą pojawić się na nowo.

Oceń sen

Elokwencja

Elokwencja we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli w Twoim śnie pojawił się elokwentny Człowiek lub postrzegałeś siebie jako elokwentną osobę to postaraj się w najbliższych dniach postawić na swoją inteligencję i zdolności towarzyskie. Bystrość umysłu może przysporzyć Ci wiele korzyści, zwłaszcza społecznych, zawodowych i finansowych.

Oceń sen

Ekskrementy

Ekskrementy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o ekskrementach bardzo często mogą budzić poczucie wstydu lub odrazy do swojej osoby. Pojawiają się w snach z różnych powodów. Pierwszym z nich może być przeżywany kompleks Quasimoda, którego objawem jest między innymi niechęć, a nawet nienawiść do pięknego, zdrowego ciała. Na skutek przeżywania owej niechęci, w snach mogą pojawiać się Ekskrementy w różnej formie, jednak zazwyczaj pojawiają się wraz z jakąś osobą – znamienna jest w tym przypadku obecność oprócz fekaliów samego Ciała inne osoby.

Drugą interpretacją snów o ekskrementach jest nieakceptowanie własnego Ciała lub poczucie jego obcości. Zdarzają się osoby, które są niepewne czy ciało, które widzą w lustrze jest na pewno ich ciałem. Tacy Ludzie zazwyczaj spędzają długie godziny przed lustrem niejako chcąc się przekonać, że ich Ciało nie jest czymś obcym, że ich organizm rzeczywiście jest ich, że nie jest czymś obcym. W takim przypadku pojawienie się ekskrementów we śnie jest skutkiem intensywnych rozmyślań i odczuć, które dotyczą własnego ciała. Nie należy takich snów bagatelizować, gdyż mogą być zapowiedzią kolejnych problemów na tym tle.

Oceń sen

Eros

Eros we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Erosie zapowiada małe konflikty w stałych związkach, które zakończą się w pomyślny sposób. Jeśli Eros śni się osobie wolnej to powinna szykować się na uczuciową rewolucję! Eros bowiem zapowiada burzliwe przeżycia, emocjonalne wzloty i upadki, które wiele zmienią w życiu śniącego.

Oceń sen

Eden

Eden we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Edenie – wbrew temu co mogłoby się wydawać – ma najczęściej za Zadanie zwrócić uwagę osoby śniącej na jej oczekiwania wobec świata i innych ludzi tu na ziemi. Podpowiada, że nasze postrzeganie rzeczywistości może być nieco zniekształcone. Albo mamy skłonność do idealizowania osób i wydarzeń będących częścią naszego życia, albo też podnosimy poprzeczkę zbyt wysoko, co oznacza, że stawiamy przesadne wymagania, oczekujemy za wiele i jeśli nie zweryfikujemy tego podejścia, będziemy Cierpieć z powodu nieustannej frustracji wywołanej rozbieżnością między naszymi oczekiwaniami, a możliwościami osób z naszego otoczenia.

Oceń sen

Ekwipunek

Ekwipunek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ekwipunku to dobry omen dla wszystkich, którzy marzą o zmianach w domu, takich jak remont lub przeprowadzka. Jeśli śnił Ci się ekwipunek, to w najbliższym czasie wszystko się ułoży tak, że będziesz w stanie zrealizować swoje plany.

Oceń sen

Egzotyka

Egzotyka we śnie znaczenie | Sennik Online

Egzotyka we śnie może objawiać się pod postacią egzotycznych widoków, miejsc, ludzi czy potraw. Jeśli przytrafił Ci się sen w którym widzisz egzotyczne klimaty to spodziewaj się zmian pobytu. Jeśli jesteś osobą, która marzy o egzotycznych wyprawach lecz napotykasz na drodze przeszkody lub brak Ci odwagi to sen o egzotyce jest dla Ciebie sygnałem do działania. W najbliższym czasie Gwiazdy będą sprzyjać twoim planom i pomysłom, wszystko ułoży się tak abyś mógł zrealizować swoje marzenie.

Oceń sen

Elokwentny człowiek

Elokwentny człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli w Twoim śnie pojawił się elokwentny Człowiek lub postrzegałeś siebie jako elokwentną osobę to postaraj się w najbliższych dniach postawić na swoją inteligencję i zdolności towarzyskie. Bystrość umysłu może przysporzyć Ci wiele korzyści, zwłaszcza społecznych, zawodowych i finansowych.

Oceń sen

Eksmisja

Eksmisja we śnie znaczenie | Sennik Online

Eksmisja we śnie może zapowiadać zmianę pracy.

Oceń sen

Erupcja

Erupcja we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli Erupcja śniła się kobiecie to w najbliższych dniach powinna być tolerancyjna i dla swojego partnera, który może mieć zły nastrój, spowodowany chwilowymi problemami. Erupcja we śnie mężczyzny przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami na niepowodzenia, które mogą zranić najbliższych a przede wszystkim jego drugą połówkę.

Oceń sen