Deska

Deska we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o desce ostrzega przed konfliktami z sąsiadami.

Oceń sen

Dotyk

Dotyk we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dotykaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś dotykasz lub że, ktoś dotyka Ciebie to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem.

Sen o dotykaniu ukochanej osoby wyraża tęsknotę za tą osobą.

Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Oceń sen

Dzielić się chlebem

Dzielić się chlebem we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym karmisz chlebem innych ludzi lub zwierzęta zapowiada, że inni również będą korzystać z Twojej pracy. Dzielenie się z innymi sprawi Ci satysfakcję i radość, zwłaszcza, że otrzymasz wyrazy wdzięczności.

Oceń sen

Długopis

Długopis we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o długopisie zapowiada, że ktoś będzie miał do Ciebie pretensje z powodu niedotrzymanych obietnic.

Oceń sen

Drzewo sandałowe

Drzewo sandałowe we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Sandałowe drzewo

Oceń sen

Dziura w zębie

Dziura w zębie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się Dziura w zębie to spodziewaj się smutku i problemów.

Oceń sen

Dawać prezent

Dawać prezent we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz:

Prezent

Oceń sen

Domy

Domy we śnie znaczenie | Sennik Online

Domy we śnie są symbolem stabilizacji w sferze życia małżeńskiego oraz rodzinnego Nie bez powodu mówi się, że prawdziwy mężczyzna powinien zbudować Dom oraz zasadzić drzewo. sen o domu może być projekcją silnego pragnienia posiadania domu pełnego ciepła gdzie zaspokajana byłaby jedna z najważniejszych potrzeb człowieka wg amerykańskiego psychologa Abrahama H. Maslowa potrzeba bezpieczeństwa. Sen o domach przytrafia się więc najczęściej osobom (głównie kobietom), u których owa potrzeba nie jest w pełni zaspokajana, które w przeszłości doświadczyły przemocy rodzinnej lub miały despotycznego ojca.

Domy we śnie mogą też oznaczać chęć ustabilizowania własnego związku z partnerem lub partnerką oraz zawarcia małżeństwa. Takie sny mogą jeszcze bardziej niż senne wizje wesela lub ślubu wyrażać chęć założenia rodziny i życia w satysfakcjonującym związku małżeńskim.

Pojawiający się we śnie Dom można też interpretować jako potrzebę wewnętrznego spokoju. Dotyczy to w szczególności osób, które na co Dzień wypierają różne lęki, wmawiają sobie, że wiodą spokojne życie, jednak w głębi duszy czują, że nie posiadają pożądanego wewnętrznego spokoju ducha.

Oceń sen

Dynia

Dynia we śnie znaczenie | Sennik Online

Dynia we śnie to symbol pozornego dobrobytu – Dynia robi wrażenie dorodnego okazu ale w środku jest pusta. Sen o dyni ostrzega przed zbyt pochopną oceną własnych lub cudzych możliwości finansowych. Uważaj abyś się nie przeliczył – dotyczy to interesów lub zbyt rozrzutnych zakupów.

Oceń sen

Deszcz

Deszcz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o deszcze zwiastuje oczyszczenie. Jeśli czujesz się przytłoczony problemami to spodziewaj się, że już niedługo poczujesz ulgę związaną z ich odejściem. Nie będziesz tracić energii na rozwiązywanie trudnych spraw ponieważ wszystko samo się wyjaśni.

Sen, w którym stoisz w deszczu uspokaja, że jesteś pod opieką wyższej siły i nic złego nie może Ci się przydarzyć. Deszcz we śnie zwiastuje boskie oczyszczenie.

Deszcze śniący się młodym kobietom może zwiastować, zajście w ciążę.

Oceń sen