Całować byłą dziewczynę

Całować byłą dziewczynę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przydarzył Ci się sen, w którym całujesz byłą dziewczynę, może być to zapowiedź zażegnania kryzysu. Ona myśli o Tobie i zastanawia się czy byłoby możliwe żebyście do siebie wrócili. Mogą być to jednak tylko przejściowe chwile słabości.

Oceń sen

Chaos

Chaos we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przyśnił Ci się Chaos to znaczy, że już wkrótce znajdziesz się w sytuacji, która będzie wymagać od Ciebie uporządkowania, sprawnego działania i trafnych decyzji. Według sennika online sen o chaosie symbolizuje zamęt, który pojawi się w Twoim życiu a wybrnięcie z niego będzie możliwe tylko pod warunkiem wykazania się zdecydowaniem.

Oceń sen

Chodzić po wodzie

Chodzić po wodzie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że chodzisz po wodzie to bądź ostrożny w swoich działaniach. Według sennika online sen o tym, że chodzisz po wodzie oznacza, że udaje Ci się realizować zamierzenia pomimo niepewności. Istnieje jednak ryzyko utonięcia czyli zaprzepaszczenia planów.

Oceń sen

Chudy człowiek

Chudy człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli widziałeś we śnie chudego człowieka lub jakąkolwiek inną chudą postać to może to być znak, że nie możesz dojść do porozumienia z bliskimi Ci osobami.

Oceń sen

Cudze dziecko

Cudze dziecko we śnie znaczenie | Sennik Online

Cudze Dziecko we śnie zapowiada, że ktoś da Co ogromną szansę. Jeśli śniłeś o cudzym dziecku to znaczy, że będziesz mieć możliwość odegrania ważnej roli w wielkim przedsięwzięciu i w zależności od tego jak dużo z siebie dasz możesz osiągnąć sukces, który przekroczy Twoje najśmielsze marzenia.

Oceń sen

Czarne włosy łonowe

Czarne włosy łonowe we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o czarnych włosach łonowych to bardzo dobry sen ? zapowiada korzystny okres w sferze erotycznej. Sen o czarnych włosach łonowych zwiastuje Czas sprzyjający namiętnym związkom, rozkwitowi seksualności i zmysłowości we wszelkich odmianach. Czarne włosy łonowe we śnie to także zapowiedź miłosnych wahań, spięć, wzlotów i upadków.

Sen o czarnych włosach łonowych może zapowiadać spotkanie kogoś, z kim połączy Cię namiętność. Osoby będące w związku, którym przytrafił się sen o czarnych włosach łonowych mogą mieć w najbliższym czasie okazję do zdrady, której ulegną.

Oceń sen

Czek

Czek we śnie znaczenie | Sennik Online

Czek we śnie zapowiada łatwe pieniądze – być może otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie lub wygrasz na loterii.

Oceń sen

Czuć odrazę

Czuć odrazę we śnie znaczenie | Sennik Online

Odraza we śnie (np. na widok trupa lub obrzydliwego zdarzenia lub przedmiotu) może odzwierciedlać codzienne myśli, w których dominować mogą nieakceptowane społecznie pragnienia lub poglądy. Jeśli miewasz myśli, których się boisz gdyż wiesz, że nie spotykają się z akceptacją wśród ludzi i starasz się je odrzucić, mogą one odżywać w Twoich snach. Sen o odrazie może być efektem blokowania myśli i pragnień, które znajdują swoje ujście w snach, które przeżywasz.

Odraza we śnie może być też objawem przeżywanych rozterek, których powodem jest dowiedzenie się czegoś złego o swojej bliskiej osobie. Gdy dowiadujemy się czegoś o naszych znajomych, co wykracza znacznie poza nasz Obraz jaki sobie na ich temat stworzyliśmy, owe doświadczenia ujawniają się w naszych snach. Na przykład, jeśli dowiedziałaś się, że Mąż Twojej przyjaciółki zdradzał ją, Odraza którą odczuwasz we śnie może być przejawem rozczarowania jego zachowaniem. Sny z odczuciem odrazy zazwyczaj nie powtarzają się zbyt często, dlatego wraz z czasem powinny ustąpić.

Oceń sen

Całować ziemię

Całować ziemię we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym całujesz ziemię, zapowiada sukcesy i spełnienie zamierzeń pomimo, że Droga do celu będzie wyboista i trudna. Jeśli więc śniło Ci się, że całujesz ziemię to znak, że warto przemyśleć swoje metody działania jeśli zależy Ci na osiągnięciu celu.

Oceń sen

Chińczyk

Chińczyk we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Chińczyku zapowiada, że spotkasz osobę, która otworzy przed Tobą ciekawe perspektywy zawodowe i biznesowe.

Oceń sen